panoramica UJI

Professorat del programa

Última modificació: 25/05/2017 | Font: USE

A l’objecte de facilitar l’adaptació i la integració dels doctorands de nou ingrés de la manera més ràpida i efectiva possible, així com d'efectuar la supervisió i el seguiment de la seua formació, els doctorands i doctorandes disposen d'un tutor o tutora, professor del programa, des del moment de la seua admissió. Per a aquest programa, el llistat de professorat amb capacitat de tutorització, agrupat per equips d'investigació, és:

Modelització, avaluació, sistemes de gestió i tecnologies en polítiques públiques.

Azucena García Palacios (azucena@uji.es)

Javier Sánchez García (sanchez@uji.es)

Rafael Ballester Arnal, (rballest@uji.es)

Isabel María Martínez Martínez, (imartine@uji.es)

Micaela Moro Ipola, (moro@uji.es)

Juan Vicente Sánchez Andrés, (juanvi@uji.es)

Cristina Giménez García, (gimenezc@uji.es)

 

Jorge Garcés Ferrer (UVEG)

Rosa Mª Baños Rivera, (UVEG)

Alfonso Sánchez, José Luis (UVEG)

Enrique Devesa Carpio, (UVEG)

Mar Devesa Carpio, (UVEG)

Claudia Grau Rubio, (UVEG)

Santos Ortega, Antonio (UVEG)

Cayetano Núñez González, (UVEG)

 

Desigualtat, societats inclusives i benestar social i individual en el marc de les polítiques públiques.

Cristina Botella Arbona (botella@uji.es)
Juana María Bretón López, (breton@uji.es)
Luis José Callarisa Fiol, (callaris@uji.es)
Juan Carlos Fandos Roig, (jfandos@uji.es)
Susana Llorens Gumbau, (llorgum@uji.es)
Miguel Ángel Moliner Tena, (amoliner@uji.es)
Soledad Quero Castellano, (squero@uji.es)
Rosa Rodríguez Artola, (artola@uji.es)
Marisa Salanova Soria (salanova@uji.es)

 

Francisco José Ródenas Rigla (UVEG)
Estrella Durá Ferrandis (UVEG)
Antonia Sajardo Moreno, (UVEG)
Tomás Vázquez Lépinette, (UVEG)

Informació proporcionada per: Unitat de Suport Educatiu
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16