Estructura. Departament de Química Inorgànica i Orgànica

06/04/2016 | SCP
Compartir

Compartir

Facebook
X
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció González Adelantado, Florenci Vicent TC1027DD 9156 fgonzale@uji.es
Secretaria Beltrán Mir, Héctor TC1435DD 8245 mir@uji.es
Administatiu/Administrativa Agustina Beser, María José TC1402DA 8215 agustina@uji.es

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Tècnic/a de Laboratori Bel Siurana, José Fernando TD2217SD 9258 belj@uji.es
Tècnic/a de Laboratori Ventura Fernández, Inmaculada TD2217SD 9461 iventura@uji.es
Tècnic/a de Laboratori Villanueva Redón, Alicia TD2217SD 9462 redon@uji.es
Tècnic/a de Laboratori Villanueva Redón, Alicia TC1008DD 9462 redon@uji.es

Personal Docent i Investigador

Area: Química Inorgànica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Beltrán Mir, Héctor Catedràtic/a d'Universitat TC1435DD 8245 mir@uji.es
Carda Castelló, Juan Bautista Catedràtic/a d'Universitat TC1437DD 8247 carda@uji.es
Cordoncillo Cordoncillo, Eloísa Catedràtic/a d'Universitat TC1438DR 8248 cordonci@uji.es
Esteve Cano, Vicente José Catedràtic/a d'Universitat TC1436DD 8246 estevev@uji.es
Gonell Gómez, Sergio Professorat permanent laboral NA3104DD 7515 sgonell@uji.es
Julián López, Beatriz Professor/a Titular d'Universitat NA3207DD 7530 julian@uji.es
Lahlahi Attalhaoui, Abderrahim Personal investigador predoctoral en formació (Programa Generalitat Valenciana) TC1423DL 8234 alahlahi@uji.es
Llusar Vicent, Mario Ignacio Professor/a Titular d'Universitat TC1434DD 8244 mllusar@uji.es
Martín García, Nuria Personal investigador postdoctoral (Programa Ramón y Cajal) TC1433DD 8243 numartin@uji.es
Mata Martínez, José Antonio Catedràtic/a d'Universitat NA3105DD 7516 jmata@uji.es
Medina Vargas, Judith Elizabeth Personal investigador predoctoral en formació (Programa Santiago Grisolia Generalitat Valenciana) NA3105DD 7516 jmedina@uji.es
Monrós Tomás, Guillermo Catedràtic/a d'Universitat TC1440DD 8250 monros@uji.es
Peris Fajarnés, Eduardo Víctor Catedràtic/a d'Universitat NA3107DD 7518 eperis@uji.es
Poyatos de Lorenzo, Macarena Professor/a Titular d'Universitat NA3103DD 7514 poyatosd@uji.es
Ruiz Almoguera, David Personal investigador predoctoral en formació (Programa FPU Pla Estatal) NA3105DD 7516 ruizd@uji.es
Ruiz Zambrana, César Luís Personal investigador predoctoral en formació (Programa FPI Pla Estatal) NA3106DI 7521 czambran@uji.es
Sorribes Terrés, Iván Professor/a Titular d'Universitat TC1426DD 8211 isorribe@uji.es
Tena Gómez, María Ángeles Professor/a Titular d'Universitat TC1439DD 8249 tena@uji.es

Area: Química Orgànica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Agost Beltrán, Laura Personal investigador predoctoral en formació (Programa FPU Pla Estatal) TC1004DL 8024 lagost@uji.es
Altava Benito, Belén Catedràtic/a d'Universitat TC1424DD 8237 altava@uji.es
Andreu Olaria, Jose Juan Personal investigador predoctoral en formació (Programa propi UJI) TC1401DL 8235 andreuj@uji.es
Carda Usó, Pedro Miguel Catedràtic/a d'Universitat TC1431DD 8242 mcarda@uji.es
Escuder Gil, Beatriu Catedràtic/a d'Universitat TC1026DD 9155 escuder@uji.es
Falomir Ventura, Eva Catedràtic/a d'Universitat TC1429DD 8240 efalomir@uji.es
Galindo Honrubia, Francisco Catedràtic/a d'Universitat TC1024DD 8236 honrubia@uji.es
García Cirujano, Francisco Personal investigador postdoctoral (Programa Ramón y Cajal) TC1425DD 9165 cirujano@uji.es
García-Verdugo Cepeda, Eduardo Catedràtic/a d'Universitat TC1428DD 8751 cepeda@uji.es
Giménez Hernández, Bárbara Personal investigador predoctoral en formació (Programa propi UJI) TC1001DL 8009 bgimenez@uji.es
González Adelantado, Florenci Vicent Catedràtic/a d'Universitat TC1027DD 9156 fgonzale@uji.es
Maciá Delgado, María Personal Investigador TC1401DL 8235 maciam@uji.es
Miravet Celades, Juan Felipe Catedràtic/a d'Universitat TC1036DD 9154 miravet@uji.es
Muñoz Capdevila, Iván Personal investigador júnior TC1401DL 8235 munozi@uji.es
Rodríguez Pastor, Santiago Professor/a Titular d'Universitat TC1028DD 9157 rodrigue@uji.es
Singh, Nishant Personal investigador distingit (Programa GenT doctor/a d'excel·lència GV) NA2103DD 7374 nsingh@uji.es

Distincions

Nom Distinció Despatx Extensió Email
Carda Castelló, Juan Bautista Ambaixador/a Honorífic/a TC1437DD 8247 carda@uji.es

Informació proporcionada per: Servei de Comunicació i Publicacions