Estructura. Departament de Química Inorgànica i Orgànica

Última modificació: 06/04/2016 | Font: SCP

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Cordoncillo Cordoncillo, Eloísa TC1438DR 8248 cordonci@uji.es
Secretaria Miravet Celades, Juan Felipe TC1036DD 9154 miravet@uji.es
Administatiu/Administrativa Agustina Beser, María José TC1402DA 8215(*) agustina@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Contractat Castillo Añó, Adrian TC1401DL 8235(*) al225950@uji.es
Tecnic de Laboratori Sorlí Moliner, Silvia TD2217SD 9258(*) sorli@uji.es
Tecnic de Laboratori Ventura Fernández, Inmaculada TD2217SD 9461(*) iventura@uji.es
Tecnic de Laboratori Villanueva Redón, Alicia TC1008DD 9462(*) redon@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Química Inorgànica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Beltrán Mir, Héctor Professor/a Titular d'Universitat TC1435DD 8245 mir@uji.es
Biz , Chiara Personal investigador en formació - Programa Santiago Grisolia NA3106DI 7521 biz@uji.es
Borja Ustariz, María del Pilar Martina Personal investigador postdoctoral (POSTDOC UJI) borjam@uji.es
Calvet Roures, Ivan Personal investigador en formació (MINECO-FPI) icalvet@uji.es
Carda Castelló, Juan Bautista Catedràtic/a d'Universitat TC1437DD 8247 carda@uji.es
Cordoncillo Cordoncillo, Eloísa Catedràtic/a d'Universitat TC1438DR 8248 cordonci@uji.es
Esteve Cano, Vicente José Catedràtic/a d'Universitat TC1436DD 8246 estevev@uji.es
Guisado Barrios, Gregorio Personal investigador (Programa Juan de la Cierva) NA3103DD 7514 guisado@uji.es
Ibañez Maella, Susana Personal investigador contractat doctor NA3106DI 7521 maella@uji.es
Julián López, Beatriz Professor/a Titular d'Universitat NA3207DD 7530 julian@uji.es
Llusar Vicent, Mario Ignacio Professor/a Titular d'Universitat TC1434DD 8244 mllusar@uji.es
Martínez Agramunt, Víctor Personal investigador en formació (FPI UJI) NA3106DI 7521 vagramun@uji.es
Mata Martínez, José Antonio Professor/a Titular d'Universitat NA3105DD 7516 jmata@uji.es
Monrós Tomás, Guillermo Catedràtic/a d'Universitat TC1440DD 8250 monros@uji.es
Nuevo Vialás, Daniel Personal investigador en formació (MINECO-FPI) NA3104DD 7515 dnuevo@uji.es
Peris Fajarnés, Eduardo Víctor Catedràtic/a d'Universitat NA3107DD 7518 eperis@uji.es
Poyatos de Lorenzo, Macarena Professor/a Contractat/da Doctor/a NA3103DD 7514 poyatosd@uji.es
Stoyanova Lyubenova, Teodora Personal investigador contractat doctor TC1425DD 9165 stoyanov@uji.es
Tena Gómez, María Ángeles Professor/a Titular d'Universitat TC1439DD 8249 tena@uji.es
Ventura Espinosa, David Personal investigador en formació (MEC-FPU) dventura@uji.es

Area: Química Orgànica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Altava Benito, Belén Professor/a Titular d'Universitat TC1426DD 8237 altava@uji.es
Burguete Azcárate, María Isabel Catedràtic/a d'Universitat TC1427DD 8238 burguete@uji.es
Carda Usó, Pedro Miguel Catedràtic/a d'Universitat TC1431DD 8242 mcarda@uji.es
Conesa Milián, Laura Personal investigador en formació (MEC-FPU) lconesa@uji.es
Escuder Gil, Beatriu Professor/a Titular d'Universitat TC1026DD 9155 escuder@uji.es
Falomir Ventura, Eva Professor/a Titular d'Universitat TC1429DD 8240 efalomir@uji.es
Galindo Honrubia, Francisco Professor/a Titular d'Universitat TC1024DD 8236 honrubia@uji.es
García-Verdugo Cepeda, Eduardo Professor/a Titular d'Universitat TC1428DD 8751 cepeda@uji.es
González Adelantado, Florenci Vicent Professor/a Titular d'Universitat TC1027DD 9156 fgonzale@uji.es
Luis Lafuente, Santiago Vicente Catedràtic/a d'Universitat TC1424DD 8239 luiss@uji.es
Miravet Celades, Juan Felipe Catedràtic/a d'Universitat TC1036DD 9154 miravet@uji.es
Murga Clausell, Juan Professor/a Titular d'Universitat TC1433DD 8243 jmurga@uji.es
Navarro Barreda, Diego Personal investigador en formació (MEC-FPU) dbarreda@uji.es
Peris Salom, Edgar Personal investigador en formació (MEC-FPU) TC1401DL 8235 esalom@uji.es
Porcar García, Raúl Personal investigador contractat doctor TC1425DD 9165 rporcar@uji.es
Rodríguez Pastor, Santiago Professor/a Titular d'Universitat TC1028DD 9157 rodrigue@uji.es
Royo Calvo, Santiago Personal investigador contractat doctor sroyo@uji.es
Torres Martínez, Ana Personal investigador en formació (MEC-FPU) antorres@uji.es
Valls Ten, Adriana Personal investigador en formació (MEC-FPU) avalls@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email
Lotfi Nosood, Yazdanbakhsh TC1003DL 8011 lotfi@uji.es
Machado , Thales Rafael TC1423DL 8234 machado@uji.es
Peris Salom, Edgar TC1401DL 8235 esalom@uji.es
Serna Gallen, Pablo TC1423DL 8234 pserna@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Acadèmic Visitant

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Distincions

Nom Distinció Despatx Extensió Email
Carda Castelló, Juan Bautista Ambaixador/a Honorífic/a TC1437DD 8247 carda@uji.es

(*) Extensió Principal

Informació proporcionada per: Servei de Comunicació i Publicacions
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16