Estructura

Última modificació: 05/04/2016 | Font: PSI

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Martínez Martínez, Isabel María HC1272DD 9585 imartine@uji.es
Secretaria Caballer Miedes, Antonio HC1274DD 9587 caballer@uji.es
Administatiu/Administrativa Gutiérrez Secades, María Consuelo HC0204DA 9527(*) gutierre@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Tecnic de Laboratori Gual Domínguez, Óscar HC2259DD 9984(*) ogual@uji.es
Tecnic de Laboratori Martínez Martínez, Miguel Ángel HC2259DD 9984(*) martinem@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Metodologia de les Ciències del Comportament

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Alarcon Aguilar, Ana Hermenegilda Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1235DD 9561 alarcon@uji.es
Caballer Miedes, Antonio Professor/a Titular d'Universitat HC1274DD 9587 caballer@uji.es
Calero Martínez, María Jose Professor/a Associat/da Laboral HC1159DD 9351 calero@uji.es
Jara Jiménez, María Pilar Professor/a Titular d'Universitat HC1208DD 9551 jara@uji.es
Oliver Rodríguez, Juan Carlos Professor/a Titular d'Universitat HC1273DD 9586 oliverr@uji.es
Pallarés Mestre, Jacinto Professor/a Associat/da Laboral HC1159DD 9351 pallares@uji.es
Rangel Gasco, Aurora Professor/a Associat/da Laboral HC1159DD 9351 arangel@uji.es
Rosel Remírez, Jesús Fermín Catedràtic/a d'Universitat HC1209DD 9552 rosel@uji.es

Area: Psicologia Evolutiva i de l'Educació

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Adrian Serrano, Juan Emilio Professor/a Titular d'Universitat HC2204DD 9689 adrian@uji.es
Agut Betoret, Francesc Professor/a Associat/da Laboral HD0142DD 7732 fagut@uji.es
Andrés Roqueta, Clara Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1203DD 9559 candres@uji.es
Barrios Roda, José Luís Professor/a Associat/da Laboral HC1161DD 9845 barrios@uji.es
Bono García de la Galana, Ester Professor/a Associat/da Laboral HD0142DD 7732 ebono@uji.es
Borreguero Sancho, Patricia Montserrat Professor/a Associat/da Laboral HD0142DD 7732 borregue@uji.es
Clemente Estevan, Rosa Ana Catedràtic/a d'Universitat HC1205DD 9548 clemente@uji.es
Cuervo Gómez, Keren Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1225DD 9560 cuervo@uji.es
Doménech Betoret, Fernando Professor/a Titular d'Universitat HC1207DD 9550 betoret@uji.es
Flores Buils, Raquel Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1236DD 9562 flores@uji.es
García Bacete, Francisco Juan Professor/a Titular d'Universitat HC1206DD 9549 fgarcia@uji.es
García Castellar, Rosa Professor/a Titular d'Universitat HC2267DD 9724 gcastell@uji.es
García Molina, Irene Personal investigador en formació - Programa VALi+D (GV) HC0216DD 9545 imolina@uji.es
Górriz Plumed, Ana Belén Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1227DD 9671 gorriz@uji.es
Hernández Blasi, Carlos Professor/a Titular d'Universitat HC2271DD 9728 blasi@uji.es
Julve Soler, Javier Professor/a Associat/da Laboral HD0142DD 7732 jjulve@uji.es
Lozano Nomdedeu, Francisco Alejandro Professor/a Associat/da Laboral HC1161DD 9845 flozano@uji.es
Marande Perrin, Ghislaine Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2251DD 9882 marande@uji.es
Mercader Ruiz, Jessica Investigador HC0216DD 9545 mercader@uji.es
Monforte Benajes, María Jesús Professor/a Associat/da Laboral HD0142DD 7732 monforte@uji.es
Nebot Cabedo, Paola Professor/a Associat/da Laboral HD0142DD 7732 pcabedo@uji.es
Palmer Company, Maria Josep Professor/a Associat/da Laboral HD0142DD 7732 mpalmer@uji.es
Presentación Herrero, María Jesús Professor/a Titular d'Universitat HC1204DD 9547 presenta@uji.es
Rangel Gasco, Esperanza Professor/a Associat/da Laboral HD0142DD 7732 rangel@uji.es
Safont Claret, Rubén Professor/a Associat/da Laboral HD0142DD 7732 safontr@uji.es
Sanahuja Miralles, Jorge Professor/a Associat/da Laboral HD0142DD 7732 jmiralle@uji.es
Siegenthaler Hierro, Rebeca Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC0210DD 9557 siegenth@uji.es
Sorribes Membrado, Susana Professor/a Associat/da Laboral HC1161DD 9845 membrado@uji.es
Villanueva Badenes, María Lidón Professor/a Titular d'Universitat HC1202DD 9558 bvillanu@uji.es

Area: Psicologia Social

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Agost Felip, María Raquel Professor/a Titular d'Universitat HC2272DD 9729 ragost@uji.es
Agut Nieto, Sonia Professor/a Titular d'Universitat HC2253DD 9717 sagut@uji.es
Beas Collado, María Isabel Professor/a Associat/da Laboral CD2009SD 7076 mbeas@uji.es
Bresó Esteve, Edgar Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1226DD 9568 breso@uji.es
Brotons Miro, Francisco Javier Professor/a Associat/da Laboral HC1160DD 9352 brotons@uji.es
Burriel Calvet, Joan Raül Professor/a Associat/da Laboral HD0142DD 7732 calvet@uji.es
Burriel Calvet, Joan Raül Professor/a Associat/da Laboral CD2026SD 7067 calvet@uji.es
Burriel Calvet, Joan Raül Professor/a Associat/da Laboral CD2026SD 7068 calvet@uji.es
Carrero Planes, Virginia Elena Professor/a Titular d'Universitat HC2268DD 9725 carrero@uji.es
Cifre Gallego, Eva Professor/a Titular d'Universitat HD0241FD 7726 cifre@uji.es
Cifre Gallego, Eva Professor/a Titular d'Universitat HC2273DD 9588 cifre@uji.es
Coo Calcagni, Cristian Personal investigador en formació (FPI UJI) HC1246DL 9955 coo@uji.es
Cruz Ortiz, Mónica Valeria Professor/a Associat/da Laboral HD0142DD 7732 mcruz@uji.es
Enguidanos Alcón, Maria Inmaculada Professor/a Associat/da Laboral HD0149DD 7737 enguidan@uji.es
Esparducer Gargallo, Sebastián Professor/a Associat/da Laboral HC1160DD 9352 esparduc@uji.es
Fernández Galindo, Vanesa Professor/a Associat/da Laboral HD0149DD 7737 vfernand@uji.es
Ferrando Daufi, Eva Professor/a Associat/da Laboral HD0149DD 7737 eferrand@uji.es
Llorens Gumbau, Susana Professor/a Titular d'Universitat HC1271DD 9584 llorgum@uji.es
Machín Rincón, Laritza Margaret Personal investigador en formació (FPI UJI) HC0216DD 9545 machinl@uji.es
Martínez Martínez, Isabel María Professor/a Titular d'Universitat HC1272DD 9585 imartine@uji.es
Meneghel , Isabella Personal investigador contractat doctor HC1247DD 9569 meneghel@uji.es
Moreno Sandoval, Alejandro Professor/a Associat/da Laboral HD0149DD 7737 sandoval@uji.es
Nadal Martínez, Miguel Angel Professor/a Associat/da Laboral HC1160DD 9352 mnadal@uji.es
Nebot Gresa, Maria Lidon Professor/a Associat/da Laboral HD0149DD 7737 gresa@uji.es
Peláez , María Josefina Personal investigador en formació (FPI UJI) HC1247DD 9569 pelaezm@uji.es
Peñalver González, Jonatan Personal investigador en formació (FPI UJI) HC1267DL 9580 jpenalve@uji.es
Peris Pichastor, Rosa Ana Professor/a Contractat/da Doctor/a HC2254DD 9715 rperis@uji.es
Pinazo Calatayud, Daniel Professor/a Titular d'Universitat HC2252DD 9716 pinazo@uji.es
Reboll Bueso, Veronica Professor/a Associat/da Laboral HD0149DD 7737 reboll@uji.es
Salanova Soria, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat HC1270DD 9583 salanova@uji.es
Soto Personat, Grisela Professor/a Associat/da Laboral HD0149DD 7737 gsoto@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email
Coo Calcagni, Cristian HC1246DL 9955 coo@uji.es
Machín Rincón, Laritza Margaret HC0216DD 9545 machinl@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Acadèmic Visitant

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16