Estructura i membres

Última modificació: 15/04/2016 | Font: PSB

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Poy Gil, Rosario HC1269DD 9582 poy@uji.es
Secretaria Mezquita Guillamón, Laura HC2230DD 9704 lmezquit@uji.es
Administatiu/Administrativa Serrano Gallego, María Paz HC0208DA 9670(*) gallego@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Tecnic de Laboratori Pilar Campos, Jordi Albert HC1241DD 9567(*) pilar@uji.es
Tecnic de Laboratori Pilar Campos, Jordi Albert HA0211FG 9507(*) pilar@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Personalitat, Avaluació i Tractaments Psicològics

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Ballester Arnal, Rafael Catedràtic/a d'Universitat HC2257DL 9720 rballest@uji.es
Ballester Arnal, Rafael Catedràtic/a d'Universitat HC2269DD 9726 rballest@uji.es
Ballester Arnal, Rafael Catedràtic/a d'Universitat HC2256DL 9719 rballest@uji.es
Ballester Arnal, Rafael Catedràtic/a d'Universitat HD0242FD 7727 rballest@uji.es
Botella Arbona, Cristina Catedràtic/a d'Universitat NB2106DL 7648 botella@uji.es
Botella Arbona, Cristina Catedràtic/a d'Universitat NB2127DD 7639 botella@uji.es
Bretón López, Juana Maria Professor/a Contractat/da Doctor/a NB2111DD 7642 breton@uji.es
Cabezudo de la Muela, María Isabel Professor/a Associat/da Laboral HD0149DD 7737 cabezu@uji.es
Castilla López, Diana Virginia Professor/a Associat/da Laboral NB2129DD 7650 castilla@uji.es
Castro Calvo, Jesús Personal investigador fase postdoctoral - Programa VALi+D (GV) castroj@uji.es
Crespo Delgado, Elena Professor/a Associat/da Laboral HD0146DD 7735 screspo@uji.es
Crespo Delgado, Elena Professor/a Associat/da Laboral HD0149DD 7737 screspo@uji.es
Cuevas Carda, Andrea Personal investigador en formació (MEC-FPU) cuevasa@uji.es
Díaz García, Amanda Personal investigador en formació (MINECO-FPI) NB2116DD 7646 amdiaz@uji.es
Edo Villamón, Silvia Professor/a Associat/da Assistencial sedo@uji.es
Espinosa Mata, Matilde Professor/a Associat/da Assistencial espinosm@uji.es
Espinoza Venegas, Macarena Paz Professor/a Associat/da Laboral mespinoz@uji.es
Etkin , Paula Personal investigador en formació - Programa Santiago Grisolia al379799@uji.es
García Motilla, Francisca Professor/a Associat/da Assistencial motilla@uji.es
García Palacios, Azucena Professor/a Titular d'Universitat NB2110DD 7640 azucena@uji.es
Gil Juliá, Beatriz Personal investigador contractat doctor HC2241DD 9709 bgil@uji.es
Giménez García, Cristina Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2260DD 9976 gimenezc@uji.es
González Luján, Maria Isabel Professor/a Associat/da Assistencial lujanm@uji.es
González Robles, Vicente Alberto Personal investigador en formació (MEC-FPU) NB2116DD 7646 vrobles@uji.es
Herrero Camarano, Rocío Personal investigador contractat doctor NB2114DD 7645 rherrero@uji.es
Ibáñez Ribes, Manuel Ignacio Professor/a Titular d'Universitat HC2205DD 9690 iribes@uji.es
Iglesias Barrachina, Josefa Maria Professor/a Associat/da Assistencial iglesiaj@uji.es
Llorca Díez, Ginés Jesús Professor/a Associat/da Assistencial gllorca@uji.es
López Fernández, Francisco Javier Personal investigador en formació (FPI UJI) frlopez@uji.es
López Montoyo, Alba Personal investigador en formació (FPI UJI) NB2115DD 7644 montoyo@uji.es
Mahiques Santos, María Pilar Professor/a Associat/da Assistencial al157860@uji.es
Mezquita Guillamón, Laura Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2230DD 9704 lmezquit@uji.es
Molés Amposta, Maria del Mar Professor/a Associat/da Laboral HD0149DD 7737 molesm@uji.es
Molinari , Guadalupe Professor/a Associat/da Laboral NB2114DD 7645 molinari@uji.es
Montañés Martí, Susana Professor/a Associat/da Laboral HD0149DD 7737 smonta@uji.es
Moro Ipola, Micaela Professor/a Titular d'Universitat HC2203DD 9688 moro@uji.es
Ortet Fabregat, Generós Catedràtic/a d'Universitat HC2222DL 9699 ortet@uji.es
Ortet Fabregat, Generós Catedràtic/a d'Universitat HC2202DD 9687 ortet@uji.es
Ortet Fabregat, Generós Catedràtic/a d'Universitat HC2210DL 9997 ortet@uji.es
Peiró Ballestin, María Gema Professor/a Associat/da Laboral HD0149DD 7737 peirob@uji.es
Peris Súller, Carmen Pilar Professor/a Associat/da Assistencial cperis@uji.es
Quero Castellano, Soledad Professor/a Titular d'Universitat NB2109DD 7641 squero@uji.es
Rachyla , Iryna Personal investigador en formació - Programa VALi+D (GV) NB2112DD 7643 rachyla@uji.es
Ruiz Palomino, Estefanía Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus I HC1239DD 9565 eruiz@uji.es
Ruiz Palomino, Estefanía Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus I HC2256DL 9719 eruiz@uji.es
Saavedra Muñoz, Gloria Maria Professor/a Associat/da Assistencial HD0149DD 7737 saavedra@uji.es
Saavedra Muñoz, Gloria Maria Professor/a Associat/da Assistencial HD0146DD 7735 saavedra@uji.es
Serrano Zárate, Berenice Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus I HC1239DD 9982 bserrano@uji.es
Suso Ribera, Carlos Personal investigador postdoctoral (POSTDOC UJI) NB2112DD 7643 susor@uji.es
Vicente Batalla, Victoria Amparo Professor/a Associat/da Assistencial vvicente@uji.es
Villa Martín, Elena Professor/a Contractat/da Doctor/a HC2270DD 9727 villa@uji.es

Area: Psicobiologia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Carratalá Ros, Carla Personal investigador en formació (MINECO-FPI) MI1014DD 7531 ccarrata@uji.es
Correa Sanz, María de las Mercedes Professor/a Titular d'Universitat MI1009DD 9841 correa@uji.es
Font Hurtado, Laura Professor/a Contractat/da Doctor/a MI1013DD 9843 lhurtado@uji.es
Gil Miravet, Isis Personal investigador en formació (FPI UJI) MI1014DD 7531 gili@uji.es
González Aragón, Carlos Manuel Catedràtic/a d'Universitat MI1007DD 9835 aragon@uji.es
Guarque Chabrera, Julián Professor/a Associat/da Laboral MI1014DD 7531 guarque@uji.es
Miquel Salgado-Araujo, Marta Asunta Professor/a Titular d'Universitat MI1011DD 9834 miquel@uji.es
Molés Amposta, Maria del Mar Professor/a Associat/da Laboral HD0149DD 7737 molesm@uji.es
Pastor Medall, Raúl Professor/a Contractat/da Doctor/a MI1012DD 9844 medall@uji.es
San Miguel Segura, Noemí Professor/a Associat/da Laboral MI1014DD 7531 nsanmigu@uji.es
Sánchez Hernández, Aitor Personal investigador en formació (MINECO-FPI) aisanche@uji.es
Sanchis Segura, Carla Professor/a Titular d'Universitat MI1010DD 9933 csanchis@uji.es

Area: Psicologia Bàsica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Adrián Ventura, Jesús Personal investigador en formació (MEC-FPU) NB2020DD 7664 jadrian@uji.es
Aguirre Vidal, Naiara Personal investigador en formació (MEC-FPU) naguirre@uji.es
Ávila Rivera, César Carlos Catedràtic/a d'Universitat NB2020DD 7664 avila@uji.es
Ávila Rivera, César Carlos Catedràtic/a d'Universitat NB2008DL 7654 avila@uji.es
Ávila Rivera, César Carlos Catedràtic/a d'Universitat NB2036DD 7659 avila@uji.es
Ávila Rivera, César Carlos Catedràtic/a d'Universitat NB2017DD 7656 avila@uji.es
Ávila Rivera, César Carlos Catedràtic/a d'Universitat NB2019DD 7665 avila@uji.es
Ávila Rivera, César Carlos Catedràtic/a d'Universitat NB2035DD 7662 avila@uji.es
Barrós Loscertales, Alfonso Roberto Professor/a Titular d'Universitat NB2033DD 7661 barros@uji.es
Bueichekú Bohabonay, Elisenda Práxedes Personal investigador contractat doctor bueichek@uji.es
Cruz Gómez, Álvaro Javier Professor/a Associat/da Laboral acruz@uji.es
Cuartero Cervera, Teresa de Jesus Professor/a Associat/da Laboral HD0149DD 7737 cuartero@uji.es
Escrig Ayuso, Miguel Angel Professor/a Associat/da Laboral HD0149DD 7737 ayuso@uji.es
Flores Compañ, María Jesús Personal investigador en formació (MINECO-FPI) NB2036DD 7659 floresm@uji.es
Forn Frias, Cristina Professor/a Titular d'Universitat NB2018DD 7663 forn@uji.es
Girbau Massana, María Dolores Professor/a Titular d'Universitat HC2208DD 9693 girbau@uji.es
Girbau Massana, María Dolores Professor/a Titular d'Universitat HC2225DL 9995 girbau@uji.es
Girbau Massana, María Dolores Professor/a Titular d'Universitat HC2225DL 9701 girbau@uji.es
Gómez Íñiguez, Consolación Professor/a Contractat/da Doctor/a HC2231DD 9705 iniguez@uji.es
González Álvarez, Julio Professor/a Titular d'Universitat HC2207DD 9692 gonzalez@uji.es
González Álvarez, Julio Professor/a Titular d'Universitat HC2228DL 9703 gonzalez@uji.es
Miró Padilla, Anna Personal investigador en formació (FPI UJI) NB2010DD 7657 amiro@uji.es
Moltó Brotons, Francisco Javier Catedràtic/a d'Universitat HC1258DL 9575 molto@uji.es
Moltó Brotons, Francisco Javier Catedràtic/a d'Universitat HC1268DD 9581 molto@uji.es
Moltó Brotons, Francisco Javier Catedràtic/a d'Universitat HC1259DL 9576 molto@uji.es
Moltó Brotons, Francisco Javier Catedràtic/a d'Universitat HC1261DL 9990 molto@uji.es
Palmero Cantero, Francisco Catedràtic/a d'Universitat HC2216DL 9697 palmero@uji.es
Palmero Cantero, Francisco Catedràtic/a d'Universitat HC2209DD 9694 palmero@uji.es
Palmero Cantero, Francisco Catedràtic/a d'Universitat HC2220DL 9698 palmero@uji.es
Parcet Ibars, María Antonia Professor/a Titular d'Universitat HC2206DD 9691 parcet@uji.es
Pastor Verchili, María del Carmen Professor/a Titular d'Universitat HC2261DD 9977 mpastor@uji.es
Poy Gil, Rosario Professor/a Titular d'Universitat HC1269DD 9582 poy@uji.es
Segarra Cabedo, Pilar Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1240DD 9566 segarra@uji.es
Sos Peña, María Rosa Professor/a Titular d'Universitat HC2266DD 9881 sos@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email
Miró Padilla, Anna NB2010DD 7657 amiro@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Acadèmic Visitant

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Distincions

Nom Distinció Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16