Estructura

Unitat Predepartamental de Medicina
Última modificació: 08/04/2016 | Font: MED

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Sánchez Andrés, Juan Vicente MI1117DL 7443 juanvi@uji.es
Secretaria Ros Bernal, Francisco de Asís MI1212DD 7503 fros@uji.es
Administatiu/Administrativa Aragonés García, Manuel MI1107DA 7437(*) aragonem@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Contractat Aguado Llera, David MI1215DD 7475(*) daguado@uji.es
Contractat Barneo Muñoz, Manuela MI1215DD 7475(*) barneo@uji.es
Contractat Valls Bellés, Victoria MI1108DD 7501(*) vallsv@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Anatomia i Embriologia Humana

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Albert Gascó, Héctor Personal investigador en formació (FPI UJI) MI1216DD 7438 halbert@uji.es
Coret Franco, Alba Professor/a Associat/da Laboral coret@uji.es
Gumbau Puchol, Veronica Professor/a Associat/da Laboral vgumbau@uji.es
Martínez Ramos, Cristina Professor/a Associat/da Laboral ramosc@uji.es
Olucha Bordonau, Francisco Eliseo Professor/a Titular d'Universitat MI1214DD 7460 folucha@uji.es
Ros Bernal, Francisco de Asís Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MI1212DD 7503 fros@uji.es
Sánchez Pérez, Ana Maria Professor/a Contractat/da Doctor/a MI1213DD 7459 sanchean@uji.es
Sánchez Sarasúa de la Bárcena, Sandra Personal investigador en formació - Programa VALi+D (GV) MI1216DD 7438 sarasuad@uji.es

Area: Anatomia Patològica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email

Area: Biologia Cel·lular

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
García Pardo, María Pilar Personal investigador fase postdoctoral - Programa VALi+D (GV) mapardo@uji.es
Herranz Perez, Vicente Professor/a Associat/da Laboral vherranz@uji.es
Martínez García, Fernando Catedràtic/a d'Universitat MI1211DD 7457 femartin@uji.es
Martínez García, Fernando Catedràtic/a d'Universitat HD0239FD 7723 femartin@uji.es
Navarro Moreno, María de la Cinta Personal investigador en formació (FPI UJI) MI1216DD 7438 navarmor@uji.es

Area: Cirurgia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Alcalde Sánchez, Miguel Javier Professor/a Associat/da Laboral alcaldem@uji.es
Aracil Kessler, Juan Pablo Professor/a Associat/da Assistencial aracil@uji.es
Balaguer Andres, Jaume Professor/a Associat/da Assistencial jabalagu@uji.es
Ballester Ramos, Marta Professor/a Associat/da Laboral ballestm@uji.es
Ballester Sánchez, Rosa Professor/a Associat/da Assistencial roballes@uji.es
Beltrán Persiva, José Professor/a Associat/da Assistencial jpersiva@uji.es
Cano Cuenca, Bernardino Professor/a Associat/da Assistencial canob@uji.es
Català Maso, Carmen Professor/a Associat/da Assistencial ccatala@uji.es
Corchero Martín, Guadalupe Professor/a Associat/da Assistencial gcorcher@uji.es
Cuñat Albert, Enrique Professor/a Associat/da Assistencial HD0152DD 7740 ecunat@uji.es
Daroca Jose, Jose María Professor/a Associat/da Assistencial daroca@uji.es
de Asís Cuestas, Sofía Professor/a Associat/da Assistencial deasis@uji.es
Escrig Sos, Vicente Javier Professor/a Associat/da Laboral escrigv@uji.es
Ferrer Ramirez, Maria José Professor/a Associat/da Assistencial maramire@uji.es
Gamón Giner, Rosa Laura Professor/a Associat/da Assistencial gamon@uji.es
García Costa, Ismael Professor/a Associat/da Assistencial icosta@uji.es
García Martínez, Juan Antonio Professor/a Associat/da Assistencial martinju@uji.es
González Bonet, Luis Germán Professor/a Associat/da Laboral lbonet@uji.es
Laguna Sastre, José Manuel Professor/a Associat/da Laboral jlaguna@uji.es
Llueca Abella, José Antonio Professor/a Associat/da Assistencial MI1113DD 7430 llueca@uji.es
Mahiques Santos, Laura Professor/a Associat/da Assistencial mahiquel@uji.es
Margarit Martín, Xavier Professor/a Associat/da Assistencial margarit@uji.es
Martínez Meléndez, Salvador Professor/a Associat/da Assistencial melendez@uji.es
Moya Artuñedo, Eva Maria Professor/a Associat/da Assistencial emoya@uji.es
Moya Sanz, María Amparo Professor/a Associat/da Assistencial sanzam@uji.es
Navarro López, María Jesús Professor/a Associat/da Assistencial marnavar@uji.es
Nomdedeu Guinot, Jesús Professor/a Associat/da Assistencial jnomdede@uji.es
Olivares Muñoz, Marta Professor/a Associat/da Assistencial molivare@uji.es
Pardo Mateu, Lourdes Professor/a Associat/da Laboral pardol@uji.es
Pérez Corella, Daniel Antonio Professor/a Associat/da Assistencial perezd@uji.es
Pitarch Bort, Gerard Professor/a Associat/da Assistencial gpitarch@uji.es
Riera Sala, Catalina Professor/a Associat/da Assistencial criera@uji.es
Rodrigo Aliaga, Miguel Professor/a Associat/da Assistencial maliaga@uji.es
Sanchis Sanchez, Celia Professor/a Associat/da Assistencial cesanchi@uji.es
Serra Rubert, Anna Professor/a Associat/da Assistencial serraa@uji.es
Sorlí Clemente, Elena María Professor/a Associat/da Assistencial esorli@uji.es
Suriano , Mayerling Mercedes Professor/a Associat/da Assistencial suriano@uji.es
Traver Julián, José Manuel Professor/a Associat/da Assistencial jjulian@uji.es
Tuzon Segarra, Alegria Professor/a Associat/da Assistencial atuzon@uji.es
Uzqueda Martinez, Enrique Professor/a Associat/da Assistencial uzqueda@uji.es
Valcuende Cavero, Francisca Professor/a Associat/da Assistencial valcuend@uji.es
Verdejo Gómez, Lucia Professor/a Associat/da Assistencial lverdejo@uji.es
Villamon Fort, Rafael Professor/a Associat/da Assistencial villamon@uji.es

Area: Farmacologia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Alvarez Ribelles, Angeles Professor/a Associat/da Laboral MI1113DD 7430 alvareza@uji.es
Gómez Torrijos, Cristian Hilario Professor/a Associat/da Laboral MI1113DD 7430 torrijos@uji.es
Milara Paya, Javier Professor/a Associat/da Laboral MI1113DD 7430 milara@uji.es
Sanz García, Celia Milagros Professor/a Associat/da Laboral MI1113DD 7430 cesanz@uji.es

Area: Fisiologia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Atienzar Gómez, María del Carmen Professor/a Associat/da Laboral atienzar@uji.es
Baliño Remiro, Pablo Personal investigador contractat doctor MI1209DD 7440 balino@uji.es
Muriach Sauri, María Professor/a Contractat/da Doctor/a MI1208DD 7462 muriach@uji.es
Sánchez Andrés, Juan Vicente Catedràtic/a d'Universitat MI1117DL 7443 juanvi@uji.es
Sánchez Andrés, Juan Vicente Catedràtic/a d'Universitat MI1114DD 7442 juanvi@uji.es
Suzzi , Chiara Professor/a Associat/da Laboral suzzi@uji.es
Valls Bellés, Victoria Professor/a Associat/da Laboral MI1108DD 7501 vallsv@uji.es

Area: Genètica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Martínez Cadenas, Conrado Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MI1207DD 7607 ccadenas@uji.es
Martínez Cadenas, Conrado Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HD0239FD 7724 ccadenas@uji.es

Area: Histologia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email

Area: Medicina

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Agustin Layunta, Francisca Professor/a Associat/da Assistencial agustin@uji.es
Albert Coll, Mónica Professor/a Associat/da Laboral mcoll@uji.es
Andrade Cadena, Paul Crossman Professor/a Associat/da Laboral pandrade@uji.es
Batalla Sales, Manuel Professor/a Associat/da Laboral mbatalla@uji.es
Belenguer Benavides, Antonio Professor/a Associat/da Assistencial belengua@uji.es
Belenguer Muncharaz, Alberto Professor/a Associat/da Laboral abelengu@uji.es
Belmonte Serrano, Miguel Angel Professor/a Associat/da Assistencial belmonte@uji.es
Blasco Claramunt, Amparo Professor/a Associat/da Assistencial aclaramu@uji.es
Bosch Campos, Maria José Professor/a Associat/da Assistencial mbosch@uji.es
Campos Rivela, Maria Socorro Professor/a Associat/da Assistencial camposm@uji.es
Camprodon Calveras, Joan Maria Professor/a Associat/da Assistencial camprodo@uji.es
Carro Martínez, Ana Victoria Professor/a Associat/da Assistencial carro@uji.es
Castelló Carrascosa, Jose Vicente Professor/a Associat/da Assistencial carrascj@uji.es
Centelles Sales, Maria Irene Professor/a Associat/da Assistencial icentell@uji.es
Cerdà Alfonso, Vicent Antoni Professor/a Associat/da Assistencial vcerda@uji.es
Claramonte Clausell, Berta Professor/a Associat/da Laboral bclaramo@uji.es
Claros Barrachina, Nuria Professor/a Associat/da Assistencial claros@uji.es
Climent Radiu, Ana Raquel Professor/a Associat/da Assistencial acliment@uji.es
Cubells Cascales, Maria Pilar Professor/a Associat/da Assistencial mcascale@uji.es
Cuello Villaverde, Enrique Ignacio Professor/a Associat/da Assistencial cuello@uji.es
Domínguez Mafé, Eloy Professor/a Associat/da Assistencial mafe@uji.es
Enrique Miranda, Ernesto Professor/a Associat/da Laboral eenrique@uji.es
Ferrandiz Selles, Maria de los Desamparados Professor/a Associat/da Laboral HD0153DD 7741 ferrandi@uji.es
Fonfria Esparcia, Maria Professor/a Associat/da Assistencial mfonfria@uji.es
Gallego Peris, Jorge Professor/a Associat/da Assistencial jogalleg@uji.es
García Boyero, Raimundo Professor/a Associat/da Laboral boyero@uji.es
García Chulbi, Sara Professor/a Associat/da Assistencial chulbi@uji.es
Garcia Molero, Raul Professor/a Associat/da Assistencial rmolero@uji.es
García Navarro, Inmaculada Concepción Marta Professor/a Associat/da Assistencial ingarcia@uji.es
Garcia Sidro, Maria Patricia Professor/a Associat/da Assistencial msidro@uji.es
González Hernández, Enrique Professor/a Associat/da Assistencial engonzal@uji.es
Gras Balaguer, Santiago Jorge Professor/a Associat/da Assistencial sgras@uji.es
Hernando Fuster, Barbara Investigador MI1216DD 7438 hernandb@uji.es
Herrero Selma, Elena Pilar Professor/a Associat/da Assistencial eherrero@uji.es
Lizán Tudela, Luis Vicente Professor/a Associat/da Laboral lizan@uji.es
Llavador Ros, German Luis Professor/a Associat/da Assistencial llavador@uji.es
Llopis Llopis, Francisco José Professor/a Associat/da Assistencial fllopis@uji.es
López de Briñas Monfort, Cristina Professor/a Associat/da Assistencial debrinas@uji.es
López Porcar, José Professor/a Associat/da Assistencial lopezjo@uji.es
Marco Lattur, José Manuel Professor/a Associat/da Assistencial lattur@uji.es
Marín Royo, Margarita Professor/a Associat/da Laboral royom@uji.es
Martínez Lozano, María Dolores Professor/a Associat/da Assistencial mlozano@uji.es
Mas Font, Sonia Professor/a Associat/da Assistencial mass@uji.es
Mateu Campos, María Lidon Professor/a Associat/da Laboral mateum@uji.es
Meneu Garcia, Emilio Professor/a Associat/da Assistencial emeneu@uji.es
Merchante Alfaro, Agustín Ángel Professor/a Associat/da Laboral merchant@uji.es
Mínguez Gallego, Carlos Todos Santos Professor/a Associat/da Laboral cminguez@uji.es
Modesto Alapont, Manuel Professor/a Associat/da Assistencial modesto@uji.es
Molés Gimeno, José Daniel Professor/a Associat/da Assistencial jomoles@uji.es
Mollá Figueres, Susana Professor/a Associat/da Assistencial smolla@uji.es
Monedero Mira, María José Professor/a Associat/da Laboral mmoneder@uji.es
Monfort Ferrara, Francisco Javier Professor/a Associat/da Laboral monfortf@uji.es
Monleon Moscardo, Pablo Jose Professor/a Associat/da Assistencial monleonp@uji.es
Montagud Porta, Mario Professor/a Associat/da Laboral montagum@uji.es
Montoliu Nebot, Joaquín Professor/a Associat/da Laboral jmontoli@uji.es
Mora Marín, Rafael Professor/a Associat/da Assistencial morar@uji.es
Morillo Macias, Virginia Patricia Professor/a Associat/da Assistencial vmorillo@uji.es
Munarriz Ferrandis, Francisco Javier Professor/a Associat/da Laboral fmunarri@uji.es
Munarriz Ferrandis, José Miguel Professor/a Associat/da Laboral munarriz@uji.es
Muñoz Vicente, Elia Professor/a Associat/da Laboral emunoz@uji.es
Nicolau Ribera, Maria Jesus Professor/a Associat/da Laboral mnicolau@uji.es
Ordóñez Arana, Aranzazu Professor/a Associat/da Assistencial aordonez@uji.es
Ortega Albas, Juan Jose Professor/a Associat/da Assistencial albas@uji.es
Ortiz Rambla, Javier Professor/a Associat/da Assistencial jaortiz@uji.es
Palau Canós, Antonio David Professor/a Associat/da Assistencial apalau@uji.es
Palau Sampio, Patricia Professor/a Associat/da Laboral palaup@uji.es
Pallares Carratala, Vicente José Professor/a Associat/da Laboral pallarev@uji.es
Peral Sanchez, David Marcelino Professor/a Associat/da Assistencial peral@uji.es
Pérez Olaso, Óscar Professor/a Associat/da Laboral perezo@uji.es
Peset Cubero, Ana Maria Professor/a Associat/da Assistencial apeset@uji.es
Pin Godos, María Teresa Professor/a Associat/da Assistencial pin@uji.es
Pons Giner, Clara Professor/a Associat/da Assistencial ponsc@uji.es
Pons Prades, José Ramón Professor/a Associat/da Laboral jopons@uji.es
Ramos Vidal, Carla Professor/a Associat/da Assistencial cramos@uji.es
Real López, Matías Professor/a Associat/da Laboral mreal@uji.es
Robles Hernández, Daniel Professor/a Associat/da Assistencial drobles@uji.es
Roca Villanueva, Bernardino Manuel Professor/a Associat/da Laboral HD0153DD 7741 broca@uji.es
Roselló Sastre, Maria Esther Professor/a Associat/da Laboral mrosello@uji.es
Ruiz Jareño, Maria Lourdes Professor/a Associat/da Assistencial mjareno@uji.es
Ruiz Miravet, Nuria Professor/a Associat/da Assistencial nruiz@uji.es
Sábado Martí, Fernando Professor/a Associat/da Assistencial sabado@uji.es
Sabater Querol, Maria Teresa Professor/a Associat/da Assistencial masabate@uji.es
Salvador Suárez, Carlos Professor/a Associat/da Assistencial suarezc@uji.es
Sánchez Canel, Juan José Professor/a Associat/da Assistencial jcanel@uji.es
Sanchez Iglesias, Angel Luis Professor/a Associat/da Assistencial iglesiaa@uji.es
Santamaría Meseguer, Vicente Professor/a Associat/da Assistencial vsantama@uji.es
Soriano Navarro, Carlos Joaquin Professor/a Associat/da Assistencial csoriano@uji.es
Suay Moner, María Consuelo Professor/a Associat/da Assistencial msuay@uji.es
Tena Barreda, Raquel Professor/a Associat/da Laboral rtena@uji.es
Teruel López, Carlos Javier Professor/a Associat/da Assistencial cteruel@uji.es
Treviño Peña, Eva Professor/a Associat/da Assistencial trevino@uji.es
Uso Blasco, Jorge Professor/a Associat/da Assistencial usoj@uji.es

Area: Medicina Legal i Forense

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
De Luis García, Maria José Professor/a Associat/da Laboral MI1112DD 7441 deluis@uji.es
Ventura Alvarez, Mario Eliseo Professor/a Associat/da Laboral MI1112DD 7441 venturam@uji.es

Area: Medicina Preventiva i Salut Pública

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Andrés Esteban, Eva María Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MI1110DD 7903 eandres@uji.es
Bellido Blasco, Juan Bautista Professor/a Associat/da Laboral MI1111DD 7429 bellido@uji.es
Limon Ramirez, Ramon Professor/a Associat/da Laboral limon@uji.es
Pareja Corbí, Gonzalo Professor/a Associat/da Laboral gpareja@uji.es
Rebagliato Ruso, María Luisa Professor/a Titular d'Universitat MI1109DD 7439 rebaglia@uji.es

Area: Pediatria

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Cabañero Pisa, Miguel Angel Professor/a Associat/da Laboral mcabaner@uji.es
Cañadas Olmo, Victoria Professor/a Associat/da Assistencial vcanadas@uji.es
Dapena Archilés, Marta Professor/a Associat/da Assistencial mdapena@uji.es
Ferrer Vázquez, Mario Professor/a Associat/da Assistencial maferrer@uji.es
González Miño, Carolina Victoria Professor/a Associat/da Assistencial mino@uji.es
Jovaní Casano, María Carmen Professor/a Associat/da Laboral jovanim@uji.es
Lucas García, Jesús Professor/a Associat/da Assistencial jlucas@uji.es
Nevot Flor, Ana Professor/a Associat/da Assistencial nevot@uji.es
Tosca Segura, Ricardo Professor/a Associat/da Laboral tosca@uji.es

Area: Psiquiatria

Nom Càrrec Despatx Extensió Email

Area: Radiologia i Medicina Física

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Ambit Capdevila, Silvia Professor/a Associat/da Assistencial ambit@uji.es
Fernández García, María Pilar Professor/a Associat/da Assistencial pifernan@uji.es
Marco Doménech, Santiago Francisco Professor/a Associat/da Laboral sdomenec@uji.es
Rambla Vilar, Julio Professor/a Associat/da Assistencial ramblaj@uji.es
Tajahuerce Romera, Marcos Herminio Professor/a Associat/da Assistencial mtajahue@uji.es
Tudela Ortells, Xavier Àngel Professor/a Associat/da Assistencial xtudela@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Personal Acadèmic Visitant

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Informació proporcionada per: Unitat Predepartamental de Medicina
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16