Estructura. Departament d'Història, Geografia i Arte

Última modificació: 06/04/2016 | Font: Departament d'Història, Geografia i Art

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Ferrer Maestro, Juan José HC1405DD 9632 jferrer@uji.es
Secretaria Rodríguez Moya, María Inmaculada HC1406DD 9633 mrodrigu@uji.es
Administatiu/Administrativa Sáez Vidal, Barbara HC0414DR 9686(*) saez@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Anàlisi Geogràfica Regional

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Ferreres Bonfill, Juan Bautista Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1403DD 9630 ferreres@uji.es
Ferreres Bonfill, Juan Bautista Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II JB1208DL 8527 ferreres@uji.es
López Olivares, Diego Catedràtic/a d'Universitat HC1403DD 9630 dlopez@uji.es
López Olivares, Diego Catedràtic/a d'Universitat JB1208DL 8527 dlopez@uji.es
Monteserin Abella, Obdulia Professor/a Associat/da Laboral HC1403DD 9630 monteser@uji.es
Monteserin Abella, Obdulia Professor/a Associat/da Laboral JB1208DL 8527 monteser@uji.es
Montón Chiva, Enrique Catedràtic/a d'Universitat HC1425DD 9646 montone@uji.es
Montón Chiva, Enrique Catedràtic/a d'Universitat HC2125AL 9963 montone@uji.es
Montón Chiva, Enrique Catedràtic/a d'Universitat HC2126AL 9964 montone@uji.es
Quereda Sala, José Professor/a Emèrit HC2124DD 9962 quereda@uji.es

Area: Estètica i Teoria de les Arts

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Caballero Guiral, María Juncal Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1423DD 9644 mguiral@uji.es
Marín Torres, Juan Manuel Professor/a Titular d'Universitat HC1413DD 9640 marin@uji.es
Molines Cano, Jose Miguel Professor/a Associat/da Laboral HC1164DD 9874 molines@uji.es
Rambla Zaragozá, Wenceslao Catedràtic/a d'Universitat HC1427DD 9648 wences@uji.es
Rambla Zaragozá, Wenceslao Catedràtic/a d'Universitat RR0315RV 8987 wences@uji.es
Sevilla Madrid, Maria Carmen Professor/a Associat/da Laboral HC1164DD 9874 csevilla@uji.es
Torrent Esclapes, Rosalía Professor/a Titular d'Universitat HC1409DD 9636 torrent@uji.es
Zacarés Pamblanco, Amparo Professor/a Associat/da Laboral HC0315DD 9536 azacares@uji.es

Area: Geografia Humana

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Soriano Martí, Francisco Javier Professor/a Associat/da Laboral HC0315DD 9536 fsoriano@uji.es

Area: Història Antiga

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Benedito Nuez, Josep Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus I HC1414DD 9641 jbenedit@uji.es
Ferrer Maestro, Juan José Catedràtic/a d'Universitat HC1405DD 9632 jferrer@uji.es

Area: Història Contemporània

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Aguiar Bobet, Valeria Personal investigador en formació (MEC-FPU) HC1432DD 9653 vaguiar@uji.es
Badenes-Gasset Ramos, Inmaculada Professor/a Titular d'Escola Universitària HC1433DD 9654 badenes@uji.es
Balboa Navarro, Imilcy Professor/a Titular d'Universitat HC1410DD 9637 ibalboa@uji.es
Chust Calero, Manuel Catedràtic/a d'Universitat HC1428DD 9649 chust@uji.es
Iver Medina, Paz Personal investigador en formació (MEC-FPU) HC1432DD 9653 iver@uji.es
Ortí Buig, Andrés Personal investigador en formació (FPI UJI) HC1411DD 9638 aorti@uji.es
Piqueras Arenas, José Antonio Catedràtic/a d'Universitat HC1408DD 9635 piqueraj@uji.es
Sales Sanahuja, Juan Carlos Personal investigador en formació (MEC-FPU) jusales@uji.es
Sanz Rozalén, Vicente Professor/a Titular d'Universitat HC1426DD 9647 sanz@uji.es

Area: Història de l'Art

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Bosch Moreno, Victoria Personal investigador en formació (MEC-FPU) HC1415DD 9642 vbosch@uji.es
Calvo Cabezas, Eva María Personal investigador en formació (MINECO-FPI) HC1415DD 9642 ecalvo@uji.es
Feliu Franch, Joan Professor/a Associat/da Laboral HC0315DD 9536 jfeliu@uji.es
González Tornel, Pablo Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1431DD 9652 tornel@uji.es
Igual Castelló, Cristina Professor/a Associat/da Laboral HC0315DD 9536 cigual@uji.es
Llàcer Viel, Teresa Personal investigador en formació (MEC-FPU) HC1430DD 9651 tllacer@uji.es
Mínguez Cornelles, Víctor Manuel Catedràtic/a d'Universitat HC1404DD 9631 minguez@uji.es
Morant Gimeno, Ana María Personal investigador en formació (FPI UJI) HC1422DD 9643 amorant@uji.es
Rodríguez Moya, María Inmaculada Professor/a Titular d'Universitat HC1406DD 9633 mrodrigu@uji.es
Rojewski , Oskar Jacek Personal investigador en formació (FPI UJI) HC1430DD 9651 rojewski@uji.es

Area: Història Medieval

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Esquilache Martí, Ferran Professor/a Associat/da Laboral HC1164DD 9874 esquilac@uji.es
Rabassa Vaquer, Carles Alfred Professor/a Titular d'Universitat HC1429DD 9650 rabassa@uji.es

Area: Història Moderna

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Aleixos Alapont, Santiago Professor/a Associat/da Laboral HC1164DD 9874 aleixos@uji.es
Corona Marzol, María del Carmen Professor/a Titular d'Universitat HC1407DD 9634 corona@uji.es
Fernández Nadal, Carmen María Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1424DD 9645 nadal@uji.es
López Amores, Antonio Personal investigador en formació - Programa VALi+D (GV) HC1412DD 9639 aamores@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email
Aguiar Bobet, Valeria HC1432DD 9653 vaguiar@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Acadèmic Visitant

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Informació proporcionada per: Departament d'Història, Geografia i Art
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16