Estructura. Departament de Filologia i Cultures Europees

Última modificació: 06/04/2016 | Font: SCP

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Martínez Romero, Tomàs HC2331DD 9754 romero@uji.es
Secretaria Montañés Gómez, Rubén Josep HC1314DD 9601 montanes@uji.es
Administatiu/Administrativa Conde Castellano, Trinidad Maria HC0304DR 9533(*) conde@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Filologia Alemanya

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Andúgar Andreu, Maria Isabel Professor/a Associat/da Laboral HC0316DD 9537 andugar@uji.es
Luque Arrufat, Vita Vera Professor/a Associat/da Laboral HC0317DD 9538 vluque@uji.es
Lutze , Elija Joschka Professor/a Associat/da Laboral lutze@uji.es

Area: Filologia Catalana

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Àlvaro Martí, Maria Teresa Professor/a Associat/da Laboral HC1307DD 9594 alvaro@uji.es
Diaz Iglesias, Ana Laura Professor/a Associat/da Laboral HC1352DD 9628 andiaz@uji.es
Gil Bordes, Núria Professor/a Associat/da Laboral HC1352DD 9628 ngil@uji.es
Kotatkova , Adela Personal investigador en formació - Programa Santiago Grisolia HC0316DD 9537 kotatkov@uji.es
MAHIQUES CLIMENT, JOAN Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC0317DD 9538 jmahique@uji.es
Martínez Romero, Tomàs Catedràtic/a d'Universitat HC2331DD 9754 romero@uji.es
Meseguer Pallarés, Lluís Bartomeu Catedràtic/a d'Universitat HC2323DD 9746 meseguer@uji.es
Monferrer Palmer, Aina Professor/a Associat/da Laboral HC1128DD 9950 amonferr@uji.es
Munar Ara, Maria Dolors Professor/a Associat/da Laboral TI1026SD 9150 mmunar@uji.es
Ordaz Dengra, Alexandre Xavier Professor/a Associat/da Laboral HC1128DD 9950 aordaz@uji.es
Peraire Ibáñez, Joan Josep Professor/a Associat/da Laboral HC1327DD 9864 peraire@uji.es
Piquer Vidal, Adolfo Professor/a Titular d'Universitat HC2333DD 9756 apiquer@uji.es
Portalés Llop, Enric Pasqual Professor/a Associat/da Laboral HC1327DD 9608 eportale@uji.es
Quixal San-Abdon, Josep Manuel Professor/a Titular d'Escola Universitària HC1323DD 9604 quixal@uji.es
Salvador Liern, Vicent Manuel Catedràtic/a d'Universitat HC2324DD 9747 vsalvado@uji.es
Serra Adsuara, Sergi Professor/a Associat/da Laboral HC1343DD 9842 sserra@uji.es
Sifre Gómez, Manuel Professor/a Titular d'Escola Universitària HC2329DD 9752 sifre@uji.es
Tomás Casado, Joaquím Professor/a Associat/da Laboral HC1343DD 9842 jcasado@uji.es

Area: Filologia Francesa

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
López Martínez, Marina Professor/a Contractat/da Doctor/a HC2325DD 9748 mlope@uji.es
Sanz Gil, Mercedes Professor/a Titular d'Universitat HC2332DD 9755 sanzg@uji.es
Sanz Gil, Mercedes Professor/a Titular d'Universitat CD2008SD 7075 sanzg@uji.es

Area: Filologia Grega

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Montañés Gómez, Rubén Josep Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1314DD 9601 montanes@uji.es

Area: Filologia Llatina

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Bermúdez Ramiro, Jesús Catedràtic/a d'Universitat HC1311DD 9598 bermudez@uji.es

Area: Literatura Espanyola

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Fortuño Llorens, Santiago Professor/a Emèrit HC1306DD 9593 fortuno@uji.es
Nebot Nebot, Vicente José Professor/a Associat/da Laboral HC1343DD 9842 nebotv@uji.es

Area: Llengua Espanyola

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Blas Arroyo, José Luis Catedràtic/a d'Universitat HC1349DD 9625 blas@uji.es
Casanova Ávalos, Manuela Professor/a Titular d'Escola Universitària HC1308DD 9595 avalos@uji.es
Martí Contreras, Jorge Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2327DD 9886 jmarti@uji.es
Porcar Miralles, Margarita Professor/a Titular d'Universitat HC1341DD 9617 mporcar@uji.es
Ramírez Helbling, Lidia Professor/a Associat/da Laboral HC1352DD 9628 ramirezl@uji.es
Tejada Tello, Pedro Professor/a Associat/da Laboral HC1307DD 9594 tejada@uji.es
Velando Casanova, Mónica Professor/a Titular d'Universitat HC2327DD 9750 velando@uji.es
Vellón Lahoz, Francisco Javier Professor/a Titular d'Universitat HC1309DD 9862 vellon@uji.es
Villalba Ibañez, Cristina Professor/a Associat/da Laboral HC1307DD 9594 villalbc@uji.es

Area: Teoria de la Literatura i Literatura Comparada

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Burguera Nadal, María Luisa Professor/a Titular d'Universitat HC0311DD 9678 burguera@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Personal Acadèmic Visitant

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Informació proporcionada per: Servei de Comunicació i Publicacions
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16