Estructura. Departament d'Administració d'Empreses i Màrqueting

06/04/2016 | EMP
Compartir

Compartir

Facebook
X
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Fandos Roig, Juan Carlos JC1054DD 7119 jfandos@uji.es
Secretaria Puig Denia, Alba JC1031DD 8557 puiga@uji.es
Administatiu/Administrativa Tobarra Pelaez, Josefina JC1003DA 8534 tobarra@uji.es

Personal Docent i Investigador

Area: Comercialització i Investigació de Mercats

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Alguero Boronat, Mar Professor/a Substitut/a JC1024DD 8555 alguero@uji.es
Badenas Boldó, María Professor/a Substitut/a JC1023DD 8548 mbadenas@uji.es
Beser Hernández, José Maria Professor/a Associat/da Laboral JC1025DD 8550 beserj@uji.es
Blesa Pérez, Andreu Professor/a Titular d'Universitat JC1053DD 7118 blesa@uji.es
Borén Alfaro, Irene Maria Professor/a Associat/da Laboral JC1025DD 8550 boren@uji.es
Callarisa Fiol, Luis Jose Professor/a Titular d'Universitat JC1056DD 7121 callaris@uji.es
Casanova Calatayud, Emilia Professor/a Associat/da Laboral JC1022DD 8547 ecasanov@uji.es
del Castillo Rodríguez, Ángel Professor/a Associat/da Laboral JC1023DD 8548 adelcast@uji.es
del Corte Lora, Víctor Professorat permanent laboral JC1067DD 7125 vcorte@uji.es
Estrada Guillén, Marta Professor/a Titular d'Universitat JC1029DD 8549 estrada@uji.es
Fandos Roig, Juan Carlos Professor/a Titular d'Universitat JC1054DD 7119 jfandos@uji.es
Irún Molina, Beatriz Professor/a Associat/da Laboral JC1022DD 8547 birun@uji.es
Llorens Monzonís, Jaume Professor/a Titular d'Universitat JC1027DD 8553 jllorens@uji.es
Moliner Tena, Miguel Angel Catedràtic/a d'Universitat JC1058DD 7123 amoliner@uji.es
Monferrer Tirado, Diego Professor/a Titular d'Universitat JC1028DD 8719 dmonferr@uji.es
Monte Collado, María Pilar Professor/a Associat/da Laboral JC1023DD 8548 monte@uji.es
Ramos Mezquita, Josep Manel Professor/a Associat/da Laboral JC1024DD 8555 ramosj@uji.es
Rodríguez Artola, Rosa María Professor/a Titular d'Universitat JC1055DD 7120 artola@uji.es
Sánchez García, Javier Catedràtic/a d'Universitat JC1057DD 7122 jsanchez@uji.es
Tena Monferrer, Sandra Professor/a Associat/da Laboral JC1022DD 8547 smonferr@uji.es
Tortosa Edo, Vicente Professor/a Titular d'Universitat JC1030DD 8556 vtortosa@uji.es
Vallet Bellmunt, Antonio José Professor/a Associat/da Laboral JC1025DD 8550 avallet@uji.es
Vallet Bellmunt, María Iluminada Professor/a Associat/da Laboral JC1024DD 8555 mvallet@uji.es
Vallet Bellmunt, Teresa María Professor/a Titular d'Universitat JC1026DD 8552 vallet@uji.es
Vicent Ballester, María del Carmen Professor/a Associat/da Laboral JC1023DD 8548 bvicent@uji.es
Vidal Meliá, Lidia Personal investigador postdoctoral (Ajudes Margarita Salas per a la formació de joves doctors/es) JC1022DD 8547 lvidal@uji.es

Area: Organització d'Empreses

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Agramunt Dempere, Juan Vicente Professor/a Associat/da Laboral JC1017DD 8546 jagramun@uji.es
Badoiu, Georgiana Alexandra Professor/a Associat/da Laboral JC1015DD 8544 badoiu@uji.es
Barghouti Abrini, Zina Personal investigador predoctoral en formació (Programa propi UJI) JC1032DD 8558 barghout@uji.es
Bellés Vallejo, Maria del Mar Professor/a Substitut/a JC1017DD 8546 mvallejo@uji.es
Beltrán Martín, Inmaculada Catedràtic/a d'Universitat JC1013DD 8542 ibeltran@uji.es
Boronat Navarro, Montserrat Professor/a Titular d'Universitat JC1012DD 8541 mboronat@uji.es
Bou Llusar, Juan Carlos Catedràtic/a d'Universitat JC1044DD 7109 bou@uji.es
Broto Ruiz, Olga Mercedes Professor/a Associat/da Laboral JC1014DD 8543 broto@uji.es
Carrión Dorado, David Professor/a Substitut/a JC1014DD 8543 dcarrion@uji.es
Chiva Gómez, Ricardo Catedràtic/a d'Universitat JC1046DD 7111 rchiva@uji.es
Cuni Monserrat, Luis Professor/a Substitut/a JC1015DD 8544 cuni@uji.es
Darocha Huerta, Juan Professor/a Associat/da Laboral JC1052DD 7117 darocha@uji.es
Domínguez Escrig, Emilio Professorat permanent laboral JC1060DD 7127 edomingu@uji.es
Escandell Lagardera, Boris Professor/a Substitut/a JC1017DD 8546 escandel@uji.es
Escrig Tena, Ana Belén Catedràtic/a d'Universitat JC1007DD 8536 escrigt@uji.es
Esteve Fortaner, Elena Professor/a Substitut/a JC1041DD 7104 estevee@uji.es
Esteve Fortaner, Elena Professor/a Substitut/a JC1041DD 7105 estevee@uji.es
Falomir Pichastor, Cristobal Jose Professor/a Associat/da Laboral JC1015DD 8544 falomirc@uji.es
Fernández Yáñez, José María Professor/a Substitut/a JC1032DD 8558 yanez@uji.es
Ferrando Guillem, Alejandro Alfonso Professor/a Substitut/a JC1014DD 8543 aguillem@uji.es
Ferrer Gilabert, Sergio Professor/a Associat/da Laboral JC1052DD 7117 sgilaber@uji.es
Flor Peris, María Luisa Professor/a Titular d'Universitat JC1049DD 7114 mflor@uji.es
Forés Julián, Beatriz Professor/a Titular d'Universitat JC1006DD 8551 bfores@uji.es
Franch Ventura, Silvia Professor/a Substitut/a JC1017DD 8546 sfranch@uji.es
García Joerger, Alexandra Professor/a Associat/da Laboral JC1016DD 8545 joerger@uji.es
García Juan, Beatriz Professorat permanent laboral JC1069DD 7126 bjuan@uji.es
García Palao, Cristina Professor/a Associat/da Laboral JC1016DD 8545 palao@uji.es
Giménez Divieso, Francisco Javier Professor/a Associat/da Laboral JC1016DD 8545 divieso@uji.es
Gimeno Navarro, Miguel Ángel Professorat permanent laboral JC1011DD 8540 ngimeno@uji.es
Guinot Reinders, Jacob Professor/a Titular d'Universitat JC1005DD 8586 guinotj@uji.es
Ibañez Montolio, Anabel Professor/a Associat/da Laboral JC1041DD 7104 ibaneza@uji.es
Ibañez Montolio, Anabel Professor/a Associat/da Laboral JC1041DD 7105 ibaneza@uji.es
Jordan Mechó, Felipe Antonio Professor/a Associat/da Laboral JC1014DD 8543 mjordan@uji.es
Kasatkina, Valentina Personal investigador predoctoral en formació (Programa FPI Pla Estatal) JC1032DD 8558 kasatkin@uji.es
Lapiedra Alcamí, Rafael Catedràtic/a d'Universitat JC1047DD 7112 lapiedra@uji.es
López Muñoz, José Fernando Professor/a Associat/da Laboral JC1014DD 8543 munozjo@uji.es
López Navarro, Miguel Angel Professor/a Titular d'Universitat JC1048DD 7113 mlopez@uji.es
Mallén Broch, Francisco Fermín Professor/a Titular d'Universitat JC1042DD 7106 fmallen@uji.es
Martin Barrios, Carlos Professor/a Substitut/a JC1015DD 8544 cbarrios@uji.es
Martínez Cháfer, Luis Professor/a Titular d'Universitat JC1068DD 7107 chafer@uji.es
Martínez Fernández, María Teresa Catedràtic/a d'Universitat JC1051DD 7116 tmartine@uji.es
Martínez Martínez, Carla María Professor/a Associat/da Laboral JC1014DD 8543 cmartine@uji.es
Martínez Peris, Laura Professor/a Associat/da Laboral JC1041DD 7104 lperis@uji.es
Martínez Peris, Laura Professor/a Associat/da Laboral JC1041DD 7105 lperis@uji.es
Miralles Armenteros, Sandra Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II JC1040DD 7103 smiralle@uji.es
Monfort Manero, Pilar Professor/a Associat/da Laboral JC1041DD 7104 pmonfort@uji.es
Monfort Manero, Pilar Professor/a Associat/da Laboral JC1041DD 7105 pmonfort@uji.es
Muñoz Doménech, María Teresa Professor/a Associat/da Laboral JC1041DD 7104 domenecm@uji.es
Muñoz Doménech, María Teresa Professor/a Associat/da Laboral JC1041DD 7105 domenecm@uji.es
Oltra Mestre, María José Professor/a Titular d'Universitat JC1050DD 7115 oltra@uji.es
Pitarch Barreda, Ester Professor/a Associat/da Laboral JC1015DD 8544 barredae@uji.es
Puig Denia, Alba Professorat permanent laboral JC1031DD 8557 puiga@uji.es
Ramos Suñer, Borja Juan Professor/a Substitut/a JC1017DD 8546 bramos@uji.es
Ripollés Meliá, María Professor/a Titular d'Universitat JC1043DD 7108 mripolle@uji.es
Roca Puig, Vicente Catedràtic/a d'Universitat JC1045DD 7110 roca@uji.es
Rodríguez Sánchez, Alma María Professor/a Titular d'Universitat JC1009DD 8538 alrodrig@uji.es
Segarra Ciprés, Maria Mercedes Professor/a Titular d'Universitat JC1008DD 8537 msegarra@uji.es
Torres Rubira, Juan Luis Professor/a Associat/da Laboral JC1017DD 8546 jrubira@uji.es
Vicent Sáez, José Manuel Professor/a Associat/da Laboral JC1015DD 8544 jmvicent@uji.es
Zarauz Alcon, Irene Professor/a Substitut/a JC1041DD 7104 zarauz@uji.es
Zarauz Alcon, Irene Professor/a Substitut/a JC1041DD 7105 zarauz@uji.es
Zubiria Ferriols, Edurne Professor/a Associat/da Laboral JC1016DD 8545 zubiria@uji.es