Estructura. Departament d'Administració d'Empreses i Màrqueting

Última modificació: 06/04/2016 | Font: EMP

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Vallet Bellmunt, Teresa María JC1026DD 8552 vallet@uji.es
Secretaria Flor Peris, María Luisa JC1049DD 7114 mflor@uji.es
Administatiu/Administrativa Tobarra Pelaez, Josefina JC1003DA 8534(*) tobarra@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Comercialització i Investigació de Mercats

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Beser Hernández, José Maria Professor/a Associat/da Laboral JC1025DD 8550 beserj@uji.es
Blesa Pérez, Andreu Professor/a Titular d'Universitat JC1053DD 7118 blesa@uji.es
Boren Alfaro, Irene Maria Professor/a Associat/da Laboral JC1025DD 8550 boren@uji.es
Callarisa Fiol, Luis Jose Professor/a Titular d'Universitat JC1056DD 7121 callaris@uji.es
Casanova Calatayud, Emilia Professor/a Associat/da Laboral JC1022DD 8547 ecasanov@uji.es
Civera Satorres, Manuel Professor/a Associat/da Laboral JC1022DD 8547 satorres@uji.es
del Castillo Rodríguez, Ángel Professor/a Associat/da Laboral JC1023DD 8548 adelcast@uji.es
Estrada Guillén, Marta Professor/a Contractat/da Doctor/a JC1029DD 8549 estrada@uji.es
Fandos Roig, Juan Carlos Professor/a Contractat/da Doctor/a JC1054DD 7119 jfandos@uji.es
Irun Molina, Beatriz Professor/a Associat/da Laboral JC1022DD 8547 birun@uji.es
Llorens Monzonís, Jaume Professor/a Contractat/da Doctor/a JC1027DD 8553 jllorens@uji.es
Moliner Tena, Miguel Angel Catedràtic/a d'Universitat JC1058DD 7123 amoliner@uji.es
Moliner Tena, Miguel Angel Catedràtic/a d'Universitat RR0329RV 8995 amoliner@uji.es
Monferrer Tirado, Diego Professor/a Contractat/da Doctor/a JC1028DD 8719 dmonferr@uji.es
Monte Collado, María Pilar Professor/a Associat/da Laboral JC1023DD 8548 monte@uji.es
Narangajavana Kaosiri, Yeamduan Personal investigador contractat doctor JC1032DD 8558 ynaranga@uji.es
Ramos Mezquita, Josep Manel Professor/a Associat/da Laboral JC1024DD 8555 ramosj@uji.es
Rodríguez Artola, Rosa María Professor/a Contractat/da Doctor/a JC1055DD 7120 artola@uji.es
Salvador Gómez, Alejandro Professor/a Associat/da Laboral JC1023DD 8548 alsalvad@uji.es
Sánchez García, Javier Catedràtic/a d'Universitat JC1057DD 7122 jsanchez@uji.es
Segarra Moliner, José Ramón Professor/a Associat/da Laboral RR0137SD 8899 jsegarra@uji.es
Segarra Moliner, José Ramón Professor/a Associat/da Laboral JC1024DD 8555 jsegarra@uji.es
Tortosa Edo, Vicente Professor/a Associat/da Laboral JC1022DD 8547 vtortosa@uji.es
Vallet Bellmunt, Antonio José Professor/a Associat/da Laboral JC1025DD 8550 avallet@uji.es
Vallet Bellmunt, María Iluminada Professor/a Associat/da Laboral JC1024DD 8555 mvallet@uji.es
Vallet Bellmunt, Teresa María Professor/a Titular d'Universitat JC1026DD 8552 vallet@uji.es
Vicent Ballester, María del Carmen Professor/a Associat/da Laboral JC1023DD 8548 bvicent@uji.es

Area: Organització d'Empreses

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Ballester Llorens, Carmen Professor/a Associat/da Laboral JC1017DD 8546 ballestc@uji.es
Beltrán Martín, Inmaculada Professor/a Titular d'Universitat JC1013DD 8542 ibeltran@uji.es
Boronat Navarro, Montserrat Professor/a Contractat/da Doctor/a JC1012DD 8541 mboronat@uji.es
Bou Llusar, Juan Carlos Catedràtic/a d'Universitat JC1044DD 7109 bou@uji.es
Chiva Gómez, Ricardo Catedràtic/a d'Universitat JC1046DD 7111 rchiva@uji.es
Darocha Huerta, Juan Professor/a Associat/da Laboral JC1017DD 8546 darocha@uji.es
Domínguez Escrig, Emilio Personal investigador en formació (FPI UJI) JC1032DD 8558 edomingu@uji.es
Escrig Tena, Ana Belén Professor/a Titular d'Universitat JC1007DD 8536 escrigt@uji.es
Falomir Pichastor, Cristobal Jose Professor/a Associat/da Laboral JC1015DD 8544 falomirc@uji.es
Ferrer Gilabert, Sergio Professor/a Associat/da Laboral JC1017DD 8546 sgilaber@uji.es
Flor Peris, María Luisa Professor/a Titular d'Universitat JC1049DD 7114 mflor@uji.es
Forés Julián, Beatriz Professor/a Contractat/da Doctor/a JC1006DD 8551 bfores@uji.es
García García, Carmelo Professor/a Associat/da Laboral JC1041DD 7104 cgarcia@uji.es
García García, Carmelo Professor/a Associat/da Laboral JC1041DD 7105 cgarcia@uji.es
García Juan, Beatriz Personal investigador en formació - Programa VALi+D (GV) JC1032DD 8558 bjuan@uji.es
García Palao, Cristina Professor/a Associat/da Laboral JC1016DD 8545 palao@uji.es
Gimeno Navarro, Miguel Ángel Professor/a Contractat/da Doctor/a JC1011DD 8540 ngimeno@uji.es
Grandío Botella, Antonio Professor/a Titular d'Escola Universitària JC1010DD 8539 agrandio@uji.es
Guinot Reinders, Jacob Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II JC1005DD 8586 guinotj@uji.es
Guiral Herrando, Joaquín Antonio Professor/a Associat/da Laboral JC1016DD 8545 guiral@uji.es
Jordan Mechó, Felipe Antonio Professor/a Associat/da Laboral JC1014DD 8543 mjordan@uji.es
Lapiedra Alcamí, Rafael Catedràtic/a d'Universitat JAA212FD 8524 lapiedra@uji.es
Lapiedra Alcamí, Rafael Catedràtic/a d'Universitat JC1047DD 7112 lapiedra@uji.es
López Muñoz, José Fernando Professor/a Associat/da Laboral JC1014DD 8543 munozjo@uji.es
López Navarro, Miguel Angel Professor/a Titular d'Universitat JC1048DD 7113 mlopez@uji.es
Mallén Broch, Francisco Fermín Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II JC1042DD 7106 fmallen@uji.es
Marqués Marzal, Ana Isabel Professor/a Contractat/da Doctor/a JC1009DD 8538 imarques@uji.es
Martínez Cháfer, Luis Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II JC1068DD 7107 chafer@uji.es
Martínez Fernández, María Teresa Professor/a Titular d'Universitat JC1051DD 7116 tmartine@uji.es
Martínez Martínez, Carla María Professor/a Associat/da Laboral JC1014DD 8543 cmartine@uji.es
Martínez Peris, Laura Professor/a Associat/da Laboral G09001SD 8981 lperis@uji.es
Martínez Peris, Laura Professor/a Associat/da Laboral JC1041DD 7105 lperis@uji.es
Martínez Peris, Laura Professor/a Associat/da Laboral JC1041DD 7104 lperis@uji.es
Mateu Céspedes, José María Professor/a Associat/da Laboral JC1014DD 8543 cespedes@uji.es
Miralles Armenteros, Sandra Personal investigador en formació (FPI UJI) JC1032DD 8558 smiralle@uji.es
Molina Morales, Francesc Xavier Catedràtic/a d'Universitat JC1052DD 7117 molina@uji.es
Monfort Manero, Pilar Professor/a Associat/da Laboral JC1041DD 7104 pmonfort@uji.es
Monfort Manero, Pilar Professor/a Associat/da Laboral JC1041DD 7105 pmonfort@uji.es
Morte Beltrán, Amadeo Professor/a Associat/da Laboral JC1015DD 8544 amorte@uji.es
Ochando Porcar, Francisco Professor/a Associat/da Laboral JC1017DD 8546 ochando@uji.es
Oltra Mestre, María José Professor/a Titular d'Universitat JC1050DD 7115 oltra@uji.es
Oltra Mestre, María José Professor/a Titular d'Universitat RR0312RV 8985 oltra@uji.es
Puig Denia, Alba Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II JC1031DD 8557 puiga@uji.es
Redondo Gamero, Juan Carlos Professor/a Associat/da Laboral JC1015DD 8544 jredondo@uji.es
Ripollés Meliá, María Professor/a Titular d'Universitat JC1043DD 7108 mripolle@uji.es
Roca Puig, Vicente Professor/a Titular d'Universitat JC1045DD 7110 roca@uji.es
Rodríguez Sánchez, Alma María Professor/a Contractat/da Doctor/a JC1030DD 8556 alrodrig@uji.es
Roig Tierno, Honorat Professor/a Associat/da Laboral JC1041DD 7104 nroig@uji.es
Roig Tierno, Honorat Professor/a Associat/da Laboral JC1041DD 7105 nroig@uji.es
Segarra Ciprés, Maria Mercedes Professor/a Titular d'Universitat JC1008DD 8537 msegarra@uji.es
Torres Rubira, Juan Luis Professor/a Associat/da Laboral JC1017DD 8546 jrubira@uji.es
Vicent Sáez, José Manuel Professor/a Associat/da Laboral JC1015DD 8544 jmvicent@uji.es
Villar Sol, Carlos Professor/a Associat/da Laboral JC1016DD 8545 cvillar@uji.es
Zubiria Ferriols, Edurne Professor/a Associat/da Laboral JC1016DD 8545 zubiria@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email
Climent Nácher, Oscar JC1039DS 7101 ocliment@uji.es
Da Costa Dos Santos, Renato JC1039DS 7101 dacosta@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Acadèmic Visitant

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16