Estructura

Departament de Dret Públic
Última modificació: 12/04/2016 | Font: DPU

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció García Mahamut, María del Rosario JC2314DD 8702 garciar@uji.es
Secretaria Tomás Mallén, Beatriz Susana JC2312DD 8700 tomas@uji.es
Administatiu/Administrativa Catalán Balfagó, Pablo JC2206DA 8674(*) pcatalan@uji.es
Administatiu/Administrativa Izquierdo Arcusa, Concepción JC2206DA 8673(*) arcusa@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Dret Administratiu

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Bernat Maicas, Cristina Professor/a Associat/da Laboral JC2313DD 8701 cbernat@uji.es
Blanquer Criado, David Vicente Catedràtic/a d'Universitat JC2339DD 8670 blanquer@uji.es
Blasco Díaz, José Luis Catedràtic/a d'Universitat JC2215DD 8682 blasco@uji.es
Blasco Díaz, José Luis Catedràtic/a d'Universitat RR0310RV 9018 blasco@uji.es
Castelló Grañana, Carlos Professor/a Associat/da Laboral JC2210DD 8677 ccastell@uji.es
García Macho, Ricardo Professor/a Emèrit JC2315DD 8703 rgarcia@uji.es
Grifo Benedicto, María Amparo Professor/a Associat/da Laboral JC2323DD 8707 grifo@uji.es
Guillén Galindo, Miguel Angel Professor/a Associat/da Laboral JC2323DD 8707 mguillen@uji.es
Lahiguera Arenillas, David Professor/a Associat/da Laboral JC2323DD 8707 lahiguer@uji.es
Lara Ortiz, María del Lidón Professor/a Associat/da Laboral JC2210DD 8677 mlara@uji.es
López Sales, Ramón Professor/a Associat/da Laboral JC2324DD 8708 rsales@uji.es
Martí Sánchez, María Mercedes Professor/a Associat/da Laboral JC2313DD 8701 mamarti@uji.es
Moreno Ayza, Oscar Javier Professor/a Associat/da Laboral JC2313DD 8701 omoreno@uji.es
Morilla Cantarero, Juan Carlos Professor/a Associat/da Laboral JC2324DD 8708 morilla@uji.es
Oller Rubert, Marta Professor/a Contractat/da Doctor/a JC2306DD 9232 oller@uji.es
Ortells Rubert, Vicente Professor/a Associat/da Laboral JC2209DD 8676 vortells@uji.es
Sanz Salla, Consuelo Olimpia Professor/a Titular d'Universitat JC2227DD 8690 csanz@uji.es
Sistero Ródenas, Sara Professor/a Associat/da Laboral JC2307DD 9211 sistero@uji.es

Area: Dret Constitucional

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Agut García, María Teresa Professor/a Associat/da Laboral JC2317DD 8705 maagut@uji.es
Díaz Lafuente, José Personal investigador postdoctoral (POSTDOC UJI) JC2331DD 8715 jlafuent@uji.es
García Mahamut, María del Rosario Catedràtic/a d'Universitat JC2314DD 8702 garciar@uji.es
Hernández Guijarro, Fernando Professor/a Associat/da Laboral JC2316DD 8704 fguijarr@uji.es
Julve Hernández, María del Mar Professor/a Associat/da Laboral JC2317DD 8705 mjulve@uji.es
Pauner Chulvi, Cristina Professor/a Titular d'Universitat JC2311DD 8699 pauner@uji.es
Pérez Beltrán, Helena Professor/a Associat/da Laboral JC2316DD 8704 heperez@uji.es
Rallo Lombarte, Artemio Vicente Catedràtic/a d'Universitat JC2317DD 8705 rallo@uji.es
Rodríguez Herrera, Manuel Professor/a Associat/da Laboral JC2316DD 8704 herreram@uji.es
Tomás Mallén, Beatriz Susana Professor/a Titular d'Universitat JC2312DD 8700 tomas@uji.es
Ventura Franch, Asunción Professor/a Titular d'Universitat JC2329DD 8713 ventura@uji.es
Viguri Cordero, Jorge Agustín Personal investigador en formació (FPI UJI) JC2329DD 8713 jviguri@uji.es

Area: Dret Financer i Tributari

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Fabra Valls, Modesto Jesús Professor/a Titular d'Universitat JC2309DD 8697 fabra@uji.es
González Ortiz, Diego Professor/a Titular d'Universitat JC2310DD 8698 ortiz@uji.es
Ibáñez Ferrandis, Fani Professor/a Associat/da Laboral JC2225DD 8688 fibanez@uji.es
Marmaneu Navarro, Rafael Juan Professor/a Associat/da Laboral JC2214DD 8681 rmarmane@uji.es
Orón Moratal, Germán Catedràtic/a d'Universitat JC2224DD 8687 oron@uji.es
Sales Tena, Almudena Professor/a Associat/da Laboral JC2214DD 8681 salest@uji.es
Vilarroig Moya, Ramón Professor/a Titular d'Universitat JC2308DD 8696 vilarro@uji.es

Area: Dret Internacional Públic i Relacions Internacionals

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Aznar Gómez, Mariano Javier Catedràtic/a d'Universitat JC2322DD 8706 maznar@uji.es
Blázquez Peinado, María Dolores Professor/a Titular d'Universitat JC2327DD 8711 blazquez@uji.es
Urios Moliner, Santiago Professor/a Titular d'Universitat JC2328DD 8712 urios@uji.es

Area: Dret Penal

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Altares Medina, Pedro Javier Professor/a Associat/da Laboral JC2216DD 8683 altares@uji.es
Bermejo Díaz, Félix Tomás Professor/a Associat/da Laboral JC2126DD 8664 fbermejo@uji.es
Carque Vera, José Luis Professor/a Associat/da Laboral JC2330DD 8714 carque@uji.es
Cervera Salvador, Sabina Professor/a Associat/da Laboral JC2126DD 8664 sacerver@uji.es
Cuerda Arnau, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat JC2217DD 8684 cuerda@uji.es
de Antonio Juesas, Francisco Manuel Professor/a Associat/da Laboral JC2330DD 8714 deantoni@uji.es
Fernández Hernández, Antonio Professor/a Contractat/da Doctor/a JC2211DD 8678 anandez@uji.es
Gimeno Ahis, Enrique Professor/a Associat/da Laboral JC2225DD 8688 egimeno@uji.es
Guinot Martínez, Marta Professor/a Associat/da Laboral JC2126DD 8664 mguinot@uji.es
Guisasola Lerma, Cristina Professor/a Titular d'Universitat JC2213DD 8680 cguisa@uji.es
Olloquiegui Sucunza, María Idoya Professor/a Associat/da Laboral JC2208DD 9210 olloquie@uji.es
Periago Morant, Juan José Professor/a Associat/da Laboral JC2216DD 8683 periago@uji.es
Serrano Gallardo, Félix Francisco Professor/a Associat/da Laboral JC2225DD 8688 serranof@uji.es
Vidales Rodríguez, Catalina Professor/a Titular d'Universitat JC2212DD 8679 vidales@uji.es
Zaldívar Robles, Javier Professor/a Associat/da Laboral JC2216DD 8683 zaldivar@uji.es

Area: Dret Processal

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Altava Lavall, Manuel Guillermo Professor/a Associat/da Laboral JC2223DD 8686 lavall@uji.es
Beltrán Montoliu, Ana Professor/a Contractat/da Doctor/a JC2226DD 8689 beltrana@uji.es
Gómez Colomer, Juan Luis Catedràtic/a d'Universitat JC2222DD 8685 colomer@uji.es
Madrid Boquín, Christa María Personal investigador contractat doctor JC2223DD 8686 cmadrid@uji.es
Mollar Piquer, Maria Pilar Professor/a Associat/da Laboral JC2223DD 8686 mmollar@uji.es
Pérez Cebadera, María Ángeles Professor/a Titular d'Universitat JC2228DD 8691 maperez@uji.es
Planchadell Gargallo, Andrea Professor/a Titular d'Universitat JC2229DD 8692 planchad@uji.es
Salazar Varella, Clara Elisa Professor/a Associat/da Laboral JC2338DD 8647 salazarc@uji.es

Area: Dret Romà

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Lázaro Guillamón, María del Carmen Professor/a Titular d'Universitat GG1004SD 9394 mclazaro@uji.es
Lázaro Guillamón, María del Carmen Professor/a Titular d'Universitat JC2231DD 8694 mclazaro@uji.es
Montañana Casani, Amparo Professor/a Titular d'Universitat JC2230DD 8693 mcasani@uji.es

Area: Filosofia del Dret

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Aymerich Ojea, Ignacio Professor/a Titular d'Universitat JC2325DD 8709 ojeda@uji.es
Duran Lalaguna, Paloma Professor/a Titular d'Universitat duran@uji.es
García Cívico, Jesús Professor/a Titular d'Universitat JC2326DD 8710 civico@uji.es
Llombart Nuñez, Maria Antonia Professor/a Associat/da Laboral JC2324DD 8708 mllombar@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Personal Acadèmic Visitant

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Informació proporcionada per: Departament de Dret Públic
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16