Estructura. Departament de Finances i Comptabilitat

Última modificació: 06/04/2016 | Font: Departament de Finances i Comptabilitat

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Aragó Manzana, Vicente JC1104DR 8560 arago@uji.es
Secretaria Maset Llaudes, María Amparo JC1147DD 7139 maset@uji.es
Administatiu/Administrativa Sorribas Gómez, Félix Miguel JC1103DA 8561(*) sorribas@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Contractat Gisbert Navarro, José Vicente JC1140DS 7131(*) gisbertj@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Economia Financera i Comptabilitat

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Agut Gari, Olga Professor/a Associat/da Laboral JC1107DD 8575 oagut@uji.es
Alcarria Jaime, José Joaquin Professor/a Titular d'Universitat JC1122DD 8576 alcarria@uji.es
Alemany Palomo, Nuria Personal investigador en formació (FPI UJI) nalemany@uji.es
Andreu Abela, José Joaquin Professor/a Associat/da Laboral JC1107DD 8575 abela@uji.es
Aragó Manzana, Vicente Professor/a Titular d'Universitat JC1142DD 7134 arago@uji.es
Aragó Manzana, Vicente Professor/a Titular d'Universitat JC1104DR 8560 arago@uji.es
Arnau Paradís, Andrés Professor/a Titular d'Universitat JC1125DD 8579 arnau@uji.es
Balaguer Coll, María Teresa Professor/a Titular d'Universitat JC1112DD 8570 bcoll@uji.es
Balaguer Franch, María Rosario Professor/a Contractat/da Doctor/a rbalague@uji.es
Barrachina Monfort, Alejandro José Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus I abarrach@uji.es
Bellés Colomer, Lucía Personal investigador en formació - Programa VALi+D (GV) JC1152DD 7144 lbelles@uji.es
Cabedo Semper, José David Professor/a Titular d'Universitat UA1106SD 7603 cabedo@uji.es
Cabedo Semper, José David Professor/a Titular d'Universitat JC1158DD 7150 cabedo@uji.es
Corró Tormo, Angela Professor/a Associat/da Laboral JC1108DD 8566 corrot@uji.es
de Mingo López, Diego Víctor Personal investigador en formació (FPI UJI) demingo@uji.es
Diago García, Manuel Professor/a Associat/da Laboral JC1123DD 8577 diagom@uji.es
Dolz Benlliure, Gregori Professor/a Associat/da Laboral JC1161DD 7153 gdolz@uji.es
Domínguez Catala, Sergio Professor/a Associat/da Laboral JC1107DD 8575 domingue@uji.es
Escrig Olmedo, Elena Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II JC1153DD 7145 eescrig@uji.es
Fernández Izquierdo, María Ángeles Catedràtic/a d'Universitat JC1117DD 9092 afernand@uji.es
Ferrero Ferrero, Idoya Professor/a Contractat/da Doctor/a JC1151DD 7143 ferrero@uji.es
Fuertes Fuertes, Iluminada Professor/a Titular d'Universitat JC1146DD 7138 ifuertes@uji.es
García Pérez, Icíar Personal investigador en formació (FPI UJI) JC1133DD 8587 icgarcia@uji.es
Gill de Albornoz Noguer, Belén Professor/a Titular d'Universitat JC1145DD 7137 noguer@uji.es
Gurrea Nicolau, Andrés Professor/a Associat/da Laboral JC1110DD 8568 gurrea@uji.es
Illueca Muñoz, Manuel Professor/a Titular d'Universitat JC1143DD 7135 illueca@uji.es
Jurado Correas, Yolanda Professor/a Associat/da Laboral JC1106DD 8562 yjurado@uji.es
Lafuente Luengo, Juan Angel Professor/a Titular d'Universitat JC1144DD 7136 lafuen@uji.es
Marco Gual, María Amparo Professor/a Titular d'Universitat JC1115DD 8573 amarco@uji.es
Martínez Ramos, Miguel Professor/a Titular d'Escola Universitària JC1156DD 7148 mmartine@uji.es
Marullo , Maria Chiara Personal investigador postdoctoral (POSTDOC UJI) JC1140DS 7131 marullo@uji.es
Masanet Llodrá, María José Professor/a Titular d'Escola Universitària JC1141DD 7133 masanet@uji.es
Maset Llaudes, María Amparo Professor/a Col·laborador/a JC1147DD 7139 maset@uji.es
Matallín Sáez, Juan Carlos Professor/a Titular d'Universitat JC1155DD 7147 matallin@uji.es
Meliá Felip, Juan Miguel Professor/a Associat/da Laboral JC1130DD 8584 meliaj@uji.es
Morera Forés, Ernesto José Professor/a Associat/da Laboral JC1113DD 8571 morera@uji.es
Muñoz Torres, María Jesús Catedràtic/a d'Universitat JC1114DD 8572 munoz@uji.es
Nadal Romero, Carlos Professor/a Associat/da Laboral JC1123DD 8577 cnadal@uji.es
Nieto Soria, María Luisa Professor/a Titular d'Universitat JC1109DD 8567 nieto@uji.es
Novejarque Civera, Josefina Professor/a Associat/da Laboral JC1161DD 7153 novejarq@uji.es
Oliver Chorda, José Francisco Professor/a Associat/da Laboral JC1113DD 8571 joliver@uji.es
Pilan Canorea, Ovidio Professor/a Associat/da Laboral JC1161DD 7153 pilan@uji.es
Pucheta Martínez, María Consuelo Professor/a Titular d'Universitat JC1149DD 7141 pucheta@uji.es
Quintana Puerto, Guillermo Professor/a Associat/da Laboral JC1110DD 8568 puerto@uji.es
Rivera Lirio, Juana María Professor/a Titular d'Universitat JC1148DD 7140 jrivera@uji.es
Rodríguez Gallego, Roberto Professor/a Col·laborador/a JC1127DD 8581 rodri@uji.es
Sales Calpe, Ricardo Professor/a Associat/da Laboral JC1123DD 8577 scalpe@uji.es
Salvador Aragó, Enrique Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus I JC1154DD 7146 esalvado@uji.es
Silvestre Capilla, Fermin Professor/a Associat/da Laboral JC1130DD 8584 fsilves@uji.es
Soler Domínguez, Amparo Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus I JC1160DD 7152 adomingu@uji.es
Tirado Beltrán, José Miguel Professor/a Titular d'Escola Universitària JC1157DD 7149 tirado@uji.es
Toneva , Mariya Ivanova Personal investigador en formació - Programa VALi+D (GV) JC1129DD 8583 mivanova@uji.es
Vicent Font, Domingo José Professor/a Associat/da Laboral JC1123DD 8577 dvicent@uji.es
Viciano Romero, Juan Jose Professor/a Associat/da Laboral JC1106DD 8562 jviciano@uji.es
Vico Martínez, Antonio Professor/a Titular d'Universitat JC1124DD 8578 avico@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email
Bellés Colomer, Lucía JC1152DD 7144 lbelles@uji.es
Martínez Isach, Luis JC1128DD 8582 misach@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Acadèmic Visitant

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Informació proporcionada per: Departament de Finances i Comptabilitat
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16