Estructura

Departament d'Estudis Anglesos
Última modificació: 12/04/2016 | Font: ANG

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Navarro Ferrando, Ignasi HC1304DD 9591 navarroi@uji.es
Secretaria Girón García, Carolina HC1345DD 9621 gironc@uji.es
Administatiu/Administrativa Sebastián Veintimilla, María Pilar HC0303DA 9532(*) veintimi@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Filologia Anglesa

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Aicart Forner, Manuel Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 maicart@uji.es
Alberola Crespo, María Nieves Professor/a Titular d'Universitat HC1347DD 9623 alberola@uji.es
Alcón Soler, Eva Catedràtic/a d'Universitat HC1324DD 9605 alcon@uji.es
Alecsandru , Mihaela Andra Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 alecsand@uji.es
Arrufat Marqués, María José Personal investigador en formació - Predoctoral GV HC1328DD 9865 arrufatm@uji.es
Bellés Fortuño, Begoña Professor/a Titular d'Universitat HC0312DD 9679 bbelles@uji.es
Bellmunt Serrano, Manuel Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 bellmunm@uji.es
Beltrán Palanques, Vicente Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1351DD 9627 vbeltran@uji.es
Bernad Mechó, Edgar Personal investigador en formació (FPI UJI) HC1302DD 9589 ebernad@uji.es
Bort Mir, Lorena Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 bortl@uji.es
Bovea Menero, Isabel Professor/a Associat/da Laboral HC0313DD 9680 boveam@uji.es
Campoy Cubillo, María Carmen Professor/a Titular d'Universitat HC1329DD 9610 campoy@uji.es
Codina Espurz, Victoria Professor/a Titular d'Universitat HC1342DD 9618 codina@uji.es
Coll García, Juan Francisco Professor/a Titular d'Universitat HC2326DD 9749 fcoll@uji.es
Edo Marzá, Nuria Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1331DD 9612 nedo@uji.es
Esbrí Blasco, Montserrat Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 esbrim@uji.es
Esteve Ramos, María José Professor/a Titular d'Universitat HC1350DD 9626 resteve@uji.es
Fernández Guerra, Ana Belén Professor/a Titular d'Universitat HC1346DD 9622 aferna@uji.es
Fortanet Gómez, Inmaculada Catedràtic/a d'Universitat HC1305DD 9592 fortanet@uji.es
Fortanet Gómez, Inmaculada Catedràtic/a d'Universitat RR0316RV 8988 fortanet@uji.es
Gargallo Camarillas, Noelia Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 ngargall@uji.es
Girón García, Carolina Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1345DD 9621 gironc@uji.es
Gosser , Birgit Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 gosser@uji.es
Herraiz Martinez, Ana Personal investigador en formació (FPI UJI) HC1328DD 9609 aherraiz@uji.es
Ivascu , Cristina Georgiana Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 ivascu@uji.es
Maestro Bayarri, Patricia Professor/a Associat/da Laboral HC0314DD 9535 maestro@uji.es
Martín Laguna, Sofía Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II martins@uji.es
Martínez Flor, Alicia Professor/a Titular d'Universitat HC1344DD 9620 aflor@uji.es
Membrado Trilles, Juan Miguel Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 jmembrad@uji.es
Mestre Segarra, María Ángeles Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 mamestre@uji.es
Millán Reyes, María Luisa Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 millanm@uji.es
Navarro Ferrando, Ignasi Professor/a Titular d'Universitat HC1304DD 9591 navarroi@uji.es
Nightingale , Richard Mark Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 nighting@uji.es
Notari Montoyo, Carmen Professor/a Associat/da Laboral TI1027SD 9234 cnotari@uji.es
Oliver Guasp, María Victoria Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 voliver@uji.es
Ortells Montón, Elena María Professor/a Titular d'Universitat HC1325DD 9606 ortel@uji.es
Palmer Silveira, Juan Carlos Professor/a Titular d'Universitat HC2330DD 9753 palmerj@uji.es
Pitarch Santos, Miguel Angel Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 pitarcmi@uji.es
Piteira Cibeira, Maria del Carmen Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 piteira@uji.es
Pons Garcia, Aloma Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 alpons@uji.es
Portolés Falomir, Laura Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1339DD 9615 lportole@uji.es
Posteguillo Gómez, Santiago Professor/a Titular d'Universitat HC1310DD 9597 postegui@uji.es
Renau Renau, María Luisa Professor/a Contractat/da Doctor/a HC0314DD 9535 renau@uji.es
Rodríguez Peñarroja, Manuel Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 penarroj@uji.es
Rodríguez Román, Melania Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 mroman@uji.es
Ruiz Garrido, Miguel Francisco Professor/a Titular d'Universitat HC2328DD 9887 mruiz@uji.es
Ruiz Madrid, María Noelia Professor/a Titular d'Universitat HC1303DD 9590 madrid@uji.es
Ruiz Madrid, María Noelia Professor/a Titular d'Universitat TI1019SD 9242 madrid@uji.es
Safont Jordà, María del Pilar Professor/a Titular d'Universitat HC1330DD 9611 safontj@uji.es
Salazar Campillo, Patricia Professor/a Titular d'Universitat HC1332DD 9613 csalazar@uji.es
Sánchez Muñoz, Gloria Professor/a Associat/da Laboral TI1025SD 9069 gmunoz@uji.es
Saorín Iborra, Ana María Professor/a Associat/da Laboral HC1302DD 9861 saorin@uji.es
Segovia Martín, Raquel Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1313DD 9600 segovia@uji.es
Silvestre López, Antonio José Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1326DD 9607 asilvest@uji.es
Stelea , Sorina Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 stelea@uji.es
Usó Juan, Ester Professor/a Titular d'Universitat HC1348DD 9624 euso@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Personal Acadèmic Visitant

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Distincions

Nom Distinció Despatx Extensió Email
Posteguillo Gómez, Santiago Ambaixador/a Honorífic/a HC1310DD 9597 postegui@uji.es

(*) Extensió Principal

Informació proporcionada per: Departament d'Estudis Anglesos
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16