Estructura Departament d'Estudis Anglesos

12/04/2016 | ANG
Compartir

Compartir

Facebook
X
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Ruiz Madrid, María Noelia HC1303DD 9590 madrid@uji.es
Secretaria Edo Marzá, Nuria HC1331DD 9612 nedo@uji.es
Administatiu/Administrativa Sebastián Veintimilla, María Pilar HC0303DA 9532 veintimi@uji.es

Personal Docent i Investigador

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Aicart Forner, Manuel Professor/a Associat/da Laboral HC1344DD 9866 maicart@uji.es
Alberola Crespo, María Nieves Professor/a Titular d'Universitat HC1347DD 9623 alberola@uji.es
Alcón Soler, Eva Catedràtic/a d'Universitat HC1324DD 9605 alcon@uji.es
Bellés Fortuño, Begoña Professor/a Titular d'Universitat HC0312DD 9679 bbelles@uji.es
Bellmunt Serrano, Manuel Professorat permanent laboral HC1333DD 9980 bellmunm@uji.es
Beltrán Palanques, Vicente Professorat permanent laboral HC1351DD 9627 vbeltran@uji.es
Bernad Mechó, Edgar Professorat permanent laboral HC0313DD 9534 ebernad@uji.es
Boggio López, Enzo Personal investigador predoctoral en formació (Programa propi UJI) HC1251DD 9578 boggio@uji.es
Boghiu Balaur, Sorina Professor/a Associat/da Laboral HC1345DD 9621 stelea@uji.es
Bovea Menero, Isabel Professor/a Associat/da Laboral HC1344DD 9866 boveam@uji.es
Campoy Cubillo, María Carmen Professor/a Titular d'Universitat HC1329DD 9610 campoy@uji.es
Codina Espurz, Victoria Professor/a Titular d'Universitat HC1342DD 9618 codina@uji.es
Coll García, Juan Francisco Professor/a Titular d'Universitat HC2326DD 9749 fcoll@uji.es
Di Sarno García, Sofia Professor/a Substitut/a HC2019DD 9946 disarno@uji.es
Dobre, Elena Miriam Personal investigador predoctoral en formació (Programa propi UJI) HC1251DD 9578 dobre@uji.es
Edo Marzá, Nuria Professor/a Titular d'Universitat HC1331DD 9612 nedo@uji.es
Esbrí Blasco, Montserrat Professor/a Associat/da Laboral HC1345DD 9621 esbrim@uji.es
Esteve Ramos, María José Professor/a Titular d'Universitat HC1350DD 9626 resteve@uji.es
Fernández Guerra, Ana Belén Professor/a Titular d'Universitat HC1346DD 9622 aferna@uji.es
Fortanet Gómez, Inmaculada Catedràtic/a d'Universitat HC1305DD 9592 fortanet@uji.es
Gargallo Camarillas, Noelia Professor/a Associat/da Laboral HC1345DD 9621 ngargall@uji.es
Gayete Domínguez, Gema Personal investigador predoctoral en formació (Programa FPU Pla Estatal) HC1251DD 9578 gayete@uji.es
Girón García, Carolina Professorat permanent laboral HC1322DD 9603 gironc@uji.es
Guzmán Alcón, Irene Personal investigador predoctoral en formació (Programa propi UJI) HC1251DD 9578 iguzman@uji.es
Izquierdo Forcada, María Luisa Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 maizquie@uji.es
Maestro Bayarri, Patricia Professor/a Associat/da Laboral HC1344DD 9866 maestro@uji.es
Martín Laguna, Sofía Professorat permanent laboral HC2322DD 9865 martins@uji.es
Martínez Flor, Alicia Professor/a Titular d'Universitat HC1313DD 9620 aflor@uji.es
Mendoza Casinos, Israel Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 imendoza@uji.es
Millán Reyes, María Luisa Professor/a Associat/da Laboral HC2328DD 9589 millanm@uji.es
Mingarro Medina, Alba Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 amingarr@uji.es
Moreno Serrano, Laura Mercé Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 lamoreno@uji.es
Navarro Ferrando, Ignasi Professor/a Titular d'Universitat HC1304DD 9591 navarroi@uji.es
Nightingale, Richard Mark Professorat permanent laboral HC1247DD 9600 nighting@uji.es
Ortells Montón, Elena María Professor/a Titular d'Universitat HC1325DD 9606 ortel@uji.es
Palmer Silveira, Juan Carlos Professor/a Titular d'Universitat HC2330DD 9753 palmerj@uji.es
Pitarch Santos, Miguel Angel Professor/a Associat/da Laboral HC2328DD 9589 pitarcmi@uji.es
Pla Ángel, Adrián Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 plaa@uji.es
Portolés Falomir, Laura Professor/a Titular d'Universitat HC1339DD 9615 lportole@uji.es
Prades Yerves, Lidón Personal investigador predoctoral en formació (Programa Generalitat Valenciana) HC1251DD 9578 yerves@uji.es
Prado Pérez, José Ramón Professor/a Titular d'Universitat HC1340DD 9616 prado@uji.es
Renau Renau, María Luisa Professorat permanent laboral HC0314DD 9535 renau@uji.es
Rodríguez Peñarroja, Manuel Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC0314DD 9511 penarroj@uji.es
Rodríguez Román, Melania Professor/a Associat/da Laboral HC2328DD 9589 mroman@uji.es
Ruiz Garrido, Miguel Francisco Professor/a Titular d'Universitat HC1302DD 9887 mruiz@uji.es
Ruiz Madrid, María Noelia Professor/a Titular d'Universitat HC1303DD 9590 madrid@uji.es
Safont Jordà, María del Pilar Catedràtic/a d'Universitat HC1330DD 9611 safontj@uji.es
Salazar Campillo, Patricia Professor/a Titular d'Universitat HC1332DD 9613 csalazar@uji.es
Saorín Iborra, Ana María Professor/a Associat/da Laboral HC1302DD 9861 saorin@uji.es
Silisteanu, Lacramioara Elena Professor/a Associat/da Laboral HC2019DD 9946 silistea@uji.es
Silvestre López, Antonio José Professor/a Titular d'Universitat HC1326DD 9607 asilvest@uji.es
Usó Juan, Ester Professor/a Titular d'Universitat HC1348DD 9624 euso@uji.es
Valeiras Jurado, Julia Professorat permanent laboral HC0313DD 9506 valeiras@uji.es

Informació proporcionada per: Departament d'Estudis Anglesos