Equip deganal

Última modificació: 28/11/2016 | Font: FCJE

Degà
Rafael Lapiedra Alcamí
Extensió: 8824 - Adreça electrònica: lapiedra@uji.es

Secretari
Antonio Fernández Hernández
Extensió: 8678 - Adreça electrònica: anandez@uji.es

Vice-degana de planificació estratègica i qualitat.
Maria Luisa Nieto Soria
Extensió: 8567 - Adreça electrònica: nieto@uji.es

Vice-degà de programes internacionals. Grau en Dret.
Fernando Juan Mateu
Extensió: 8630 - Adreça electrònica: jmateu@uji.es

Vice-degà de cooperació, relacions institucionals i multilingüisme. Grau en Turisme.
María Luisa Alama Sabter
Extensió: 7163 - Adreça electrònica: alama@uji.es

Vice-degà d'estudiants. Grau en Finances i Comptabilitat.
José Joaquín Alcarria Jaume
Extensió: 8576 - Adreça electrònica: alcarria@uji.es

Vice-degana d'harmonització docent. Grau en Gestió i Administració Pública.
Marta Oller Rubert
Extensió: 9232 - Adreça electrònica: oller@uji.es

Vice-degana d'ordenació acadèmica i professorat. Grau en Relacions Laborals i RRHH.
Mª Arantzazu Vicente Palacio
Extensió: 8656 - Adreça electrònica: vicente@uji.es

Vice-degana d'extensió universitària. Grau en Criminologia.
Cristina Guisasola Lerma
Extensió: 8680 - Adreça electrònica: cguisa@uji.es

Vice-degà de comunicació. Grau en Administració d'empreses.
Lluis José Callarisa Fiol
Extensió: 7121 - Adreça electrònica: callaris@uji.es

Vice-degà d'infraestructures i noves tecnologies. Grau en d'Economia.
Joan Antoni Martín Montaner
Extensió: 7165- Adreça electrònica: jmartin@uji.es

Vice-degana de màsters.
Itciar Cordero Cutillas
Extensió: 8643- Adreça electrònica: icordero@uji.es

Informació proporcionada per: Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16