Direcció

Facultat de CIències Humanes i Socials
Última modificació: 28/04/2015 | Font: FCHS

Composicio de la direccio del centre

Carrec Nom Extensio Email
Dega/Degana Rosa María Agost Canós 9818 agost@uji.es
Secretari/Secretària Eva Breva Franch 9848 franch@uji.es
Vicedega/Vicedegana Grau en Història i Patrimoni Carles Alfred Rabassa Vaquer 9650 rabassa@uji.es
Vicedega/Vicedegana Grau en Comunicació Audiovisual Emilio Sáez Soro 9913 soro@uji.es
Vicedega/Vicedegana Grau en Periodisme Hugo Doménech Fabregat 9909 hdomenec@uji.es
Vicedega/Vicedegana Juan Andrés Traver Martí 9801 jtraver@uji.es
Vicedega/Vicedegana Grau en Mestre o Mestra d'Educació Infantil Maria Lozano Estivalis 9800 estivali@uji.es
Vicedega/Vicedegana De Màsters María Auxiliadora Sales Ciges 9808 asales@uji.es
Vicedega/Vicedegana Grau en Traducció i Interpretació María Jesús Blasco Mayor 9740 blascom@uji.es
Vicedega/Vicedegana Grau en Estudis Anglesos María José Esteve Ramos 9626 resteve@uji.es
Vicedega/Vicedegana Grau en Mestre o Mestra d'Educació Primària María Lidón Moliner Miravet 9806 mmoliner@uji.es
Vicedega/Vicedegana Grau en Publicitat i Relacions Públiques María del Rocío Blay Arráez 9908 rblay@uji.es
Vicedega/Vicedegana Grau en Humanitats: Estudis Interculturals Sonia Reverter Bañón 9663 reverter@uji.es

Informació proporcionada per: Facultat de Ciències Humanes i Socials
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16