Personal d'administració i serveis

Facultat de CIències Humanes i Socials
Última modificació: 21/10/2015 | Font: FCHS

Nom Despatx Extensio Email
Viciano Ferras, Clara Eugenia HC0109FG 9815 cviciano@uji.es
Mallench Martí, Rosario HC0104FG 9816 mallench@uji.es
Llorens Pascual, María Luisa HC0104FG 9814 llorens@uji.es
Pérez Soler, María de la Luz HC0109FG 9509 msoler@uji.es
Cubedo Ventura, Dolores HC0104FG 9847 dcubedo@uji.es
Berge Zapater, Laura HC0109FG 9669 lberge@uji.es

Horari Deganat:

Matins: de dilluns a divendres de 8 a 15 hores.

Vesprades: de dilluns a dimecres de 16 a 18 hores.  

Informació proporcionada per: Facultat de Ciències Humanes i Socials
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16