Junta de centre

Escola Superior de Tecnologia i Ciències Experimentals
Última modificació: 06/11/2015 | Font: SI

Membres Nats

Direccio

  • Director/a: Gual Arnau, José Joaquin
  • Secretaria: Fernández Alonso, María Mercedes
  • Vicedirector adjunt de gestio: Gallardo Izquierdo, Antonio

Vicedirectors

  • Grau en Arquitectura Tècnica: Pitarch Roig, Angel Miguel
  • Grau en Disseny i Desenvolupament de Videojocs: Chover Selles, Miguel
  • Grau en Enginyeria Agroalimentària i del Medi Rural: Hurtado Ruiz, Monica Asunción
  • Grau en Enginyeria Elèctrica: Balaguer Herrero, Pedro
  • Grau en Enginyeria en Disseny Industrial i Desenvolupament de Productes: Izquierdo Escrig, Raúl
  • Grau en Enginyeria en Tecnologies Industrials: Iserte Vilar, José Luis
  • Grau en Enginyeria Informàtica: García Sevilla, Pedro
  • Grau en Enginyeria Mecànica: Martínez Rodrigo, María de los Dolores
  • Grau en Enginyeria Química: Sánchez Vilches, Enrique Javier
  • Grau en Matemàtica Computacional: Campos Sancho, Beatriz
  • Grau en Química: González Adelantado, Florenci Vicent

Directors de departament

  • Dep. d'Enginyeria Química: Mestre Beltrán, Sergio
  • Dep. de Matemàtiques: Galindo Pastor, Carlos
  • Dep. de Química Inorgànica i Orgànica: Cordoncillo Cordoncillo, Eloísa
  • Dep. d'Enginyeria i Ciència dels Computadors: Castillo Catalán, María Isabel
  • Dep. de Llenguatges i Sistemes Informàtics: Campos Sancho, María Cristina
  • Dep. d'Enginyeria de Sistemes Industrials i Disseny: Sanchis Llopis, Roberto
  • Dep. d'Enginyeria Mecànica i Construcció: Juliá Bolívar, José Enrique
  • Dep. de Ciències Agràries i del Medi Natural: Cerezo García, Miguel
  • Dep. de Física: Alcaraz González, Antonio Diego
  • Dep. de Química Física i Analítica: Serrano Gallego, Roque

Membres Electes

PAS

  • María Dolores Vilar Vilar
  • Amelia Cabrera Balaguer
  • Arcadio Sanz Moliner
  • María Angeles Ibáñez Marín
  • Francisco Javier Vicente Soler
  • Mercedes Campos García
  • Martín Piñana Mormeneo
  • Rosa Ana Vicente Tena

PDI Funcionari Doctor

  • Florenci Vicent González Adelantado
  • José Joaquin Gual Arnau
  • Ramón Cabello López
  • Leonor Hernández López
  • José Ignacio Aliaga Estellés
  • Manuel Sanchis López
  • Antonio Gallardo Izquierdo
  • María Mercedes Fernández Alonso
  • María Asuncion Castaño Álvarez
  • Margarita Vergara Monedero
  • Víctor Flors Herrero
  • María José Aramburu Cabo
  • Antonio Pérez González
  • José Antonio Mata Martínez
  • Carlos Vila Pastor
  • Eliseo Monfort Gimeno
  • Joaquín Luis Sancho Bru
  • Rodrigo Llopis Doménech
  • David Llorens Piñana
  • Vicente Beltrán Porcar
  • Oscar Coltell Simón
  • Joaquín Beltrán Arandes
  • José Gámez Pérez
  • Juan Carlos Amengual Argudo
  • Amelia Simó Vidal
  • María Dolores Bovea Edo
  • Germán León Navarro
  • Juan Miguel Vilar Torres
  • María de los Ángeles López Malo

Reste PDI

  • Luis Martínez León
  • Teresa Carmen Gallego Navarro
  • Daniel Sánchez García-Vacas
  • María de los Dolores Martínez Rodrigo
  • Emmanuela Moliner Cabedo
  • Monica Asunción Hurtado Ruiz
  • Francisco José Colomer Mendoza
  • Marta Covadonga Mora Aguilar
  • Francisco Felip Miralles
  • Néstor Aparicio Marín
  • Alba Soler Estrela

Estudiants

  • Israel Stalyn López Vallejo
  • Víctor Guinot Martinavarro
  • Araceli Cazorla González
  • Vicente Antonio Bartoll Bernat
  • Daniel Cuéllar Sánchez
  • Beatriz Gil Morales
  • Javier Beltran Cornelles
  • Luis Esteban Martinez
  • Aarón Molés Tormo
  • Víctor Sánchez Terrasa

Representants d'altres centres

  • Rafael Lapiedra Alcamí
  • Conrado Martínez Cadenas
  • Elena María Ortells Montón

Informació proporcionada per: Servei d'Informàtica
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16